Najlepsze filmy romantyczne online nie tylko na cda,Ranking TOP 5 filmów miłosnych, wyciskaczy łez

Najlepsze filmy romantyczne

W naszych rankingach pojawiało się już wiele filmów, które doskonale nadawały się dla mężczyzn np. najlepsze filmy wojenne czy najlepsze horrory. Nie zapominamy również o paniach, które zdecydowanie najbardziej lubią oglądać romantyczne filmy, które pokazują najpiękniejsze momenty miłości. Panie zapewne lubią również komedie romantyczne, których również tutaj nie zabraknie. Zapraszamy więc na TOP 5 najlepszych filmów z miłością w tle. 

1. I że cię nie opuszczę

Kolejny wyciskać łez – również z Rachel McAdams, ale także z Channingiem Tatumem, który znany jest wszystkim zapewne z roli w Step Up. Piękna, ale bardzo smutna opowieść, która oparta została na prawdziwych wydarzeniach. Pokazuje niesamowitą miłość Paige i Leo, których życie bezpowrotnie zmienia się wskutek jednego wydarzenia. Wsiadają razem do samochodu, a przez niefortunny wypadek, w wyniku którego on został tylko lekko ranny, ona doznaje urazu czaszki i zapada w śpiączkę. Kiedy się budzi – nie pamięta swojego życia do pięciu lat wstecz. Leo próbuje pobudzić jej pamięć wspomnieniami, zdjęciami i filmami. Paige jednak traktuje go jak natręta. Ostatnią nadzieją Leo jest rozkochać w sobie swoją żonę raz jeszcze. Czy mu się to uda? 

Zobacz również - Ranking TOP 5 Najlepszych szwedzkich komedii

filmu" src="https://pinbook.pl/photos/4/5d2720a759e8e.jpg" alt="" />

miłość i inne używki plakat filmu

2. Pamiętnik

Któż nie wzrusza się na tym pięknym filmie, który jest niemalże przeładowany miłością? Film, który powstał na kanwie powieści Nicholasa Sparksa, więc nie było mowy o tym, że nie będzie wyciskaczem łez. W roli głównej piękna Rachel McAdams oraz Ryan Gosling. Starszy mężczyzna czyta kobiecie chorej na Alzheimera pamiętnik, który opisuje historię miłosną dziewczyny z bogatego domu – Allie, oraz biednego pracownika tartaku - Noah. Dlaczego historia jest tak wspaniała? Ponieważ pokazuje, że miłość potrafi poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami, jakie pojawiają się na drodze i że zawsze ostatecznie zwycięża. Czy Noah i Allie ze sobą będą? Co spotka jeszcze starsze małżeństwo?

3. To tylko seks

To komedia romantyczna, która wielu osobom przypadnie do gustu. Opowiada o niesamowitej przyjaźni, która wiąże Jamie oraz Dylana. Oboje zmęczeni są nieudanymi związkami, którym kompletnie się poświęcili. Oprócz samej przyjaźni mają również wiele korzyści – główną jest seks. To kompletnie wolny związek, który sprawia, że mimo wszystko spotykają na swojej drodze różnych ludzi, z którymi potencjalnie mogliby stworzyć związek. Czy im się to uda? W głównych rolach piękna Mila Kunis oraz genialny Justin Timberlake

4. Woda dla słoni

Dość nietypowy romans, który jest jednocześnie dramatem. Młody Jacob Jankowski zostaje weterynarzem w cyrku, gdzie poznaje Marlenę, w której niemal momentalnie się zakochuje. Niestety przeszkodą jest mąż Marleny – August, który daje im popalić. Wkrótce cyrk zaczyna podupadać, więc August decyduje się na zakup słonia. Jedyną metodą jego tresury wydaje się dźganie jej metalowym szpikulcem, co nie podoba się Jacobowi i Marlenie, którzy starają się to zmienić. Rosie staje się ich wielką przyjaciółką. Jaki będzie finał historii? Czy film będzie miał happy end, czy jednak złamie wszystkim serca?

filmu" src="https://pinbook.pl/photos/4/5d2720b12fd44.jpg" alt="" />

Przeczytaj również ranking najlepszych filmów komediowych


5. Miłość i inne używki

Kolejna komedia romantyczna w naszym zestawieniu. Jamie traci swoją posadę jako sprzedawca, ponieważ sypia z partnerką właściciela. Kobieciarz szybko jednak dostaje posadę jako przedstawiciel handlowy pewnego leku. Dzięki temu poznaje Maggie – chorą na Parkinsona 28-latkę z ciętym językiem, której nie da się tak łatwo sklasyfikować. Początkowo łączy ich tylko seks, ale później przeradza się to w głębsze uczucie. Co będzie dalej? Trzeba to zobaczyć! W głównych rolach przystojny Jake Gyllenhaal oraz Anne Hathaway 

Jeśli jednak nie podobają wam się stricte miłosne opowieści – polecamy filmy z romansem w tle, które spodobają się nawet panom.

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO