Kim jest?

Rachel McAdams - gwiazda Pamiętnika. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner

Materiały promocyjne filmu

Rachel McAdams to kanadyjska aktorka filmowa i telewizyjna. Swoją karierę rozpoczęła tuż po tym, jak uzyskała stopień licencjata na wydziale teatralnym York University w 2001 roku. Jej debiutem był film "Gorąca laska". Swoją popularność zawdzięcza jednak zupełnie innym produkcjom. Jak dobrze znacie Rachel McAdams? 

Wszystko o: Rachel McAdams

Pełne imię i nazwisko: Rachel Anne McAdams 
Rok i miejsce urodzenia: 17 listopada 1978, London w Kanadzie 
Zawód: aktorka 
Partner: Jamie Linden (partner)
Dzieci: syn 
Wzrost: ok. 163 cm 
Waga: ok. 54 kg 
Instagram: brak 

Wczesne lata 

Rachel McAdams dorastała w St. Thomas. Jej matka, Sandra, jest pielęgniarką, a ojciec, Lance, pracował jako kierowca ciężarówki i spedytor. Ma dwoje młodszego rodzeństwa: brata Daniela i siostrę Kayleen. Trenowała łyżwiarstwo figurowe. Od dwunastego roku życia brała udział w przedstawieniach teatralnych. Zapisała się na wydział teatralny York University w Toronto. 


Kariera 

Zadebiutowała w filmie "Gorąca laska" w 2002 roku. Prawdziwym przełomem był jednak dla niej film "Wredne dziewczyny". Później jej kariera nabrała rozpędu, więc wzięła udział w filmie "Pamiętnik". W 2005 roku przerwała jednak swoją karierę i zaczęła grać w niskobudżetowych produkcjach. W 2009 roku powróciła do wysokobudżetowych filmów. Zagrała m.in. "O północy w Paryżu", "Sherlock Holmes: Gra cieni" oraz "I że cię nie opuszczę". Wszyscy dobrze wspominają również "Do utraty sił" i "Czas na miłość".

Życie prywatne 

Jest zaangażowana w ochronę środowiska. Cierpi na aerofobię. Angażuje się również w działalność społeczną. Była związana z Ryanem Goslingiem. Ich związek trwał od 2004 do 2007 roku. W 2008 znowu do siebie wrócili, ale ostatecznie się rozstali. Spotykała się również z Joshem Lucasem i Michaelem Sheenem. Od 2016 roku związana jest z Jamiem Lindenem, z którym doczekała się syna. Przyszedł on na świat w 2018 roku. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO