Kim jest?

Mila Kunis - Jackie z Różowych Lat 70. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

flickr.com

Mila Kunis to amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna pochodzenia ukraińskiego. Zdziwieni? Najbardziej znana jest ze swojego udziału w serialu "Różowe lata siedemdziesiąte", ale na swoim koncie ma wiele popularnych ról filmowych i telewizyjnych. Z których znacie ją najbardziej? Sprawdźcie, co o niej wiecie. 

Wszystko o: Mila Kunis 

Pełne imię i nazwisko: Milena Kunis 
Data i miejsce urodzenia: 14 sierpnia 1983, Czerniowce 
Zawód: aktorka, piosenkarka 
Partner: Ashton Kutcher (mąż od 2015 - obecnie)
Dzieci: Wyatt Isabelle (2014), Dimitri Portwood (2016)
Wzrost: 163 cm 
Waga: ok. 52 kg 
Instagram: brak

Dzieciństwo 

Kunis urodziła się na terenie ówczesnej Ukraińskiej SRR w Związku Radzieckim, w żydowskiej rodzinie inżyniera marka Kunisa i nauczycielki fizyki Elwiry. W 1991 roku wyemigrowali do Los Angeles w Kalifornii. Ma starszego brata - Michaela. Uczęszczała do szkoły Hubert Howe Bancroft. Brała udział w pozalekcyjnych zajęciach z aktorstwa. Występowała w reklamach i przedstawieniach dla dzieci. Aż w 1994 roku pojawiła się w jednym z odcinków serialu "Dni naszego życia". 


Kariera 

Prawdziwą sławę przyniosła jej rola w "Różowych latach siedemdziesiątych", gdzie grała Jamie. Żeby tam zagrać - trochę wyprowadziła w pole reżyserów i ostatecznie była jedyną niepełnoletnią, która tam wystąpiła. Zanim pojawiła się w tym serialu - zgrałą jeszcze w "Kochanie, zmniejszyliśmy siebie". Pojawiłą się rownież w takich produkcjach jak "Czarny łabędź", "To tylko seks" czy "Złe mamuśki". 

Życie prywatne 

W 2015 roku, po kilku latach spotkania się, wyszła za Ashtona Kutchera, którego poznała na planie serialu "Różowe lata siedemdziesiąte". Doczekali się dwójki dzieci - w 2014 roku na świat przyszła ich córka Wyatt Isabelle, a w 2016 roku syn - Dimitri Portwood.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO