Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Mila Kunis - kim jest? Życiorys. Wiek, wzrost, waga, mąż, dzieci, Instagram, kariera, plotki. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

flickr.com

Mila Kunis to amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna pochodzenia ukraińskiego. Zdziwieni? Najbardziej znana jest ze swojego udziału w serialu "Różowe lata siedemdziesiąte", ale na swoim koncie ma wiele popularnych ról filmowych i telewizyjnych. Z których znacie ją najbardziej? Sprawdźcie, co o niej wiecie. 

Wszystko o: Mila Kunis 

Pełne imię i nazwisko: Milena Kunis 
Data i miejsce urodzenia: 14 sierpnia 1983, Czerniowce 
Zawód: aktorka, piosenkarka 
Partner: Ashton Kutcher (mąż od 2015 - obecnie)
Dzieci: Wyatt Isabelle (2014), Dimitri Portwood (2016)
Wzrost: 163 cm 
Waga: ok. 52 kg 
Instagram: brak

Dzieciństwo 

Kunis urodziła się na terenie ówczesnej Ukraińskiej SRR w Związku Radzieckim, w żydowskiej rodzinie inżyniera marka Kunisa i nauczycielki fizyki Elwiry. W 1991 roku wyemigrowali do Los Angeles w Kalifornii. Ma starszego brata - Michaela. Uczęszczała do szkoły Hubert Howe Bancroft. Brała udział w pozalekcyjnych zajęciach z aktorstwa. Występowała w reklamach i przedstawieniach dla dzieci. Aż w 1994 roku pojawiła się w jednym z odcinków serialu "Dni naszego życia". 


Kariera 

Prawdziwą sławę przyniosła jej rola w "Różowych latach siedemdziesiątych", gdzie grała Jamie. Żeby tam zagrać - trochę wyprowadziła w pole reżyserów i ostatecznie była jedyną niepełnoletnią, która tam wystąpiła. Zanim pojawiła się w tym serialu - zgrałą jeszcze w "Kochanie, zmniejszyliśmy siebie". Pojawiłą się rownież w takich produkcjach jak "Czarny łabędź", "To tylko seks" czy "Złe mamuśki". 

Życie prywatne 

W 2015 roku, po kilku latach spotkania się, wyszła za Ashtona Kutchera, którego poznała na planie serialu "Różowe lata siedemdziesiąte". Doczekali się dwójki dzieci - w 2014 roku na świat przyszła ich córka Wyatt Isabelle, a w 2016 roku syn - Dimitri Portwood.
Mila Kunis - nie tylko Jackie z Różowych lat 70. Najlepsze roleMila Kunis, a właściwie Milena Markiwna Kunis urodziła się 14 sierpnia 1983 roku w Czerniowcach w ZSRR (na terenie dzisiejszej Ukrainy). Kiedy miała siedem lat przeprowadziła się z rodzicami do Stanów Zjednoczonych. Karierę aktorską rozpoczynała od reklam, a potem grała epizodycznie w różnych serialach np. w "Słonecznym patrolu". Prawdziwy przełom w jej karierze nastąpił w roku 1998, kiedy wzięła udział w castingu do serialu "Różowe lata 70.". Producenci nie powinni jej dać roli, ponieważ nie była jeszcze wtedy pełnoletnia, ale ostatecznie przymknęli na to oko. Później je kariera rozpędziła się... Do tej pory grała m.in. w "Czarnym Łabędziu" czy u boku Timberlake'a w "To tylko seks". Wybraliśmy pięć najlepszych ról Kunis. Koniecznie sprawdźcie. Mila Kunis - najlepsze role 

1. Różowe lata 70., reż. M. Brazill, inni, 1998-2006
2. To tylko seks, reż. W. Gluck, 2011
3. Czarny łabędź, reż. D. Aronofsky, 2010
4. Miasta miłości, reż. P. Haggis, 2013
5. Złe mamuśki, reż. J. Lucas / S. Moore, 2016

A jeśli chcecie zobaczyć ją w jeszcze jakichś filmach to koniecznie sprawdźcie takie produkcje jak "Chłopaki też płaczą" czy "Szpieg, który mnie rzucił". A jeśli macie ochotę na trochę sci-fi to polecamy "Jupiter: Intronizacja". 

Który film z Milą Kunis lubicie najbardziej? Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO