Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Justin Timberlake - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

theverge.com

Justin Timberlake od lat znajduje się w czołówkach amerykańskich aktorów i piosenkarzy. Często pojawia się w różnych produkcjach filmowych, a jego piosenki są niezwykle chętnie słuchane. W dodatku ma wspaniały styl co zaowocowało m.in. współpracą z Levi’s-em. Kim jest Justin Timberlake?

Wszystko o: Justin Timberlake

Pełne imię i nazwisko: Justin Randall Timberlake
Data i miejsce urodzenia: 31 stycznia 1981, Memphis
Zawód: aktor, piosenkarz, tancerz, producent muzyczny
Partnerka: Britney Spears (1999-2002; rozstanie), Jessica Biel (żona od 2012-obecnie)
Dzieci: Silas Randall (2015)
Wzrost: 185 cm
Waga: ok. 75 kg
Instagram: @justintimberlake


Kariera

Karierę rozpoczął w wieku 11 lat, kiedy występował z innymi przyszłymi gwiazdami (m.in. Christiną Aguilerą czy Ryanem Goslingiem) w Klubie Myszki Miki. W wieku 14 lat założył zespół *NSYNC. Po siedmiu latach koncertowania z nimi zdecydował się na karierę solową. Wyszły wtedy takie przeboje jak „Rock Your Body” czy „Cry Me a River”. Inne piosenki jakie wylansował na przestrzeni lat to „What Goes Around… Comes Around”, „SexyBack”, „Supplies” czy „Can’t Stop The Feeling”. Wielokrotnie występował w filmach m.in. „To tylko seks” czy „Wyścig z czasem”.

Życie prywatne

W latach 1999-2002 był związany z Britney Spears, którą poznał w Klubie Myszki Miki. Po rozstaniu Justin zadedykował jej piosenkę „Cry Me a River”. Britney z kolei napisała dla niego „Everytime”.
Od 2007 roku jest z aktorką Jessicą Biel, a od 2012 roku pozostają w związku małżeńskim. Mają syna, który urodził się w 2015 roku, Silasa Randalla.
Justin Timberlake - śpiewający aktor. Najlepsze roleJustin Timberlake urodził się 31 stycznia 1981 roku w Memphis, Tennessee. Urodził się jako jeden z bliźniaków, ale jego siostra - Laura - zmarła zaraz po porodzie. W wieku 11 lat pojawił się pierwszy raz w programie telewizyjnym. Występował również w "Klubie Myszki Miki", gdzie poznał m.in. Britney Spears. Później założył swój boys band 'N Sync. Po zakończeniu kariery w zespole - przeszedł na działalność solową. Mimo to - nie zaprzestał udzielać się w filmach i telewizji. Teraz sprawnie dzieli swój czas pomiędzy te dwa działy w swoim życiu. Wybraliśmy więc kilka najlepszych filmów, w których wystąpił Timberlake. Najlepsze role Justine'a Timberlake'a 

1. Palmer - reż. F. Stevens, 2021 
2. Wyścig z czasem - reż. A. Niccol, 2011
3. To tylko seks - reż. W. Gluck, 2011
4. Dopóki piłka w grze - reż. R. Lorenz, 2012
5. Co jest grane, Davis? - reż. E. Coen, J. Coen, 2013

Jeśli to dla was za mało produkcji z Justinem - sprawdźcie koniecznie jak poradził sobie w filmach "The Social Network" oraz "Alpha Dog". Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO