Nowość!

Książka telefoniczna online - jak znaleźć numer telefonu

Kiedyś, lata temu, koło każdego telefonu stacjonarnego leżało opasłe tomiszcze, w którym znajdowała się niezwykle cenna wiedza – kto, gdzie i jaki numer telefonu. Dzięki temu bez problemu znaleźć można było firmę, placówkę bądź osobę, numer do niej i zadzwonić ze sprawą. Kiedyś korzystali z tego nasi rodzice i dziadkowie, obecnie nie korzysta prawie nic. Nawet starsze osoby przeszły już na telefony komórkowe i wiele rzeczy sprawdzają w Internecie. W niektórych domach jeszcze ją znajdziemy, ale to już powoli zanika. Było to jednak bardzo wygodne – wszystkie ważne informacje i dane w jednym miejscu. A gdyby tak było coś takiego teraz, ale w formie internetowej? Oczywiście, że jest. I jest to internetowa książka telefoniczna. Jak to właściwie działa i gdzie można znaleźć taką, której będzie można w pełni zaufać?

JAK DZIAŁA E-KSIĄŻKA TELEFONICZNA?

Praktycznie tak, jak działała kiedyś ta tradycyjna jak https://infonumer.pl . To zbiór wszystkich osób, firm, placówek publicznych i wielu innych punktów. Dzięki temu możemy szybko i sprawnie znaleźć to, co nas interesuje i dodzwonić się w pożądane przez nas miejsce. To spore ułatwienie, ponieważ dzięki niej nie musimy szukać na potęgę informacji w Internecie, więc znacznie skracamy sobie czas „grzebania” i wszystko mamy podane niemalże na tacy. Doskonale sprawdzi się to dla osób, które nie są za bardzo zaawansowane w obsłudze komputera, ponieważ lepiej im będzie szukać na jednej i tej samej stronie informacji, które będą im potrzebne.

DLA KOGO INTERNETOWA KSIĄŻKA TELEFONICZNA?

Większość książek telefonicznych w Internecie pozwala na znalezienie na przykład starych znajomych z czasów szkoły. Niektórym zależy na kontakcie do swoich przyjaciół ze szkolnej ławki. Ponadto w takich książkach bardzo łatwo znaleźć wszelkie numery telefonów do ważnych placówek czy fachowców, których akurat potrzebujemy np. do elektryka, hydraulika czy malarza. To wielkie ułatwienie, ponieważ nie musimy na potęgę przeszukiwać połowy Internetu w poszukiwaniu jakiegoś kontaktu.

GDZIE ZNALEŹĆ KSIĄŻKĘ TELEFONICZNĄ I JAKIE FUNKCJE NAM UDOSTĘPNIA?

Jedną z takich stron może być ta tutaj, gdzie w prosty sposób jesteśmy w stanie namierzyć ważne dla nas osoby. Wystarczy podać w odpowiednich miejscach kilka istotnych informacji – imię i nazwisko, adres który znamy czy cokolwiek innego, co może nakierować na właściwą informację. Ta akurat książka telefoniczna udzieli nam wszystkich wiadomości o tej osobie, ściągając dane z portali, na których kiedykolwiek coś udostępniła, gdzie podawała swoje dane. Na przykład z Facebooka. W szybki sposób możemy więc namierzyć tę osobę i wystosować do niej wiadomość. Cały raport jest bardzo przejrzysty i znacznie ułatwia nam poszukiwania
Do książki możemy dodać się sami i w ten sposób w przyszłości damy się znaleźć innym osobom.

CZY TO W OGÓLE LEGALNE?

Oczywiście, ponieważ po pierwsze – do książki przeważnie dodajemy się sami. Jeśli jednak nie i przeszukany zostanie Internet, udostępniając informacje o naszej osobie, wykorzystuje do tego tylko te wiadomości, które gdzieś kiedyś udostępniliśmy dobrowolnie. Nie wykrada żadnych danych, więc jest w 100% bezpieczna.

A czy wy korzystaliście z książki telefonicznej online? Jakie macie wrażenia? Sprawdź też na https://www.i-mobi.pl/ksiazka-telefoniczna-online

 Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO