Umów się na randkę!

Badoo, tinder i sympatia – najlepsze serwisy i aplikacje randkowe. Ranking portali dla singli

Nikt z nas nie lubi samotności, naturalną potrzebą człowieka jest to, aby kogoś kochać. W obecnych czasach jesteśmy jednak coraz bardziej zabiegani, pracujemy więcej, więc i czasu na szukanie miłości mamy znacznie mniej. W dobie Internetu ludzie szukają swojej „drugiej połówki jabłka” - tak jest prościej. Można załatwić to pijąc kawę, jadąc tramwajem, w międzyczasie podczas sprzątania. Może nie jest to do końca najlepsze wyjście, ale czasami nie ma innego wyjścia – dlatego ludzie decydują się na korzystanie z aplikacji randkowych. Jakie są TOP 3 aplikacje do poznania drugiej osoby?

Na polskim rynku niedawno pojawiła się także nowa apliakcja randkowa - Facebook Dating. Czy ma szansę zawojować serca Polaków?

 

Fotografia poglądowa

3. SYMPATIA

Kiedyś była wiodącą aplikacją w Polsce, obecnie poszła trochę w odstawkę. Pojawiły się na rynku znacznie lepsze, ciekawsze. Ale nadal ta pozycja może być dla kogoś ciekawa. Wystarczy się zalogować, dodać zdjęcie i uzupełnić swój profil. ALE! Jest ona płatna. Oczywiście w wersji bezpłatnej też jesteśmy w stanie coś zdziałać, ale zdecydowanie dzięki opłacie abonamentowej mamy dużo więcej możliwości niż standardowo. Abonament nie jest duży, ponieważ miesięcznie jest to 13 zł. Koszta zmniejszają się, jeśli decydujemy się opłacić kilka miesięcy z góry. O ile kobiety jeszcze „ogarną” korzystanie za darmo, tak dla facetów daje to zdecydowanie mniej szans. Możemy pisać ze sobą, poznawać się, umawiać na spotkania. Sympatia sprawdzi się zarówno dla osób, które poszukują miłości, ale także dla tych, którym zależy na mniej zobowiązujących relacjach np. na seksie. Jak każda aplikacja ma swoje wady i zalety. Do zalet zdecydowanie można zaliczyć ilość zalogowanych użytkowników, do wad – dużo fałszywych kont. WARTO WIĘC UWAŻAĆ! Oszuści nie śpią.

2. TINDER

To popularna aplikacja z której korzysta bardzo dużo osób. Niesłusznie kojarzy się tylko jako „aplikacja do seksu” bo faktycznie można poznać tam kogoś, kto mógłby chcieć stworzyć z nami związek – to zawsze leży po dwóch stronach. Działa na zasadach geolokalizacji, więc pisać będziemy z tymi, którzy są mniej więcej w naszej okolicy (chyba, że wykupimy dostęp Premium). Możemy na swoim profilu dodać zdjęcie, uzupełnić go krótką notatką, a oprócz tego połączyć konto z Facebookiem, Instagramem i Spotify. Wtedy dajemy innym na dostęp do naszej listy znajomych, muzyki którą uwielbiamy i do swoich zdjęć. Działa bardzo prosto – jeśli się nam ktoś nie podoba, przesuwamy w lewo. Jeśli podoba – w prawo. Kiedy nas „sparuje” możemy zacząć wymieniać ze sobą wiadomości. Tinder Premium pozwala nam na trochę więcej, jeśli jesteśmy w silnej potrzebie, aby poznawać jak najwięcej kobiet czy mężczyzn, jednak bez wersji rozszerzonej również jesteśmy w stanie poznawać wielu ciekawych ludzi.


1. BADOO

Absolutnym numerem 1 staje się obecnie Badoo, które pozwala nam na naprawdę wiele. Możemy uzupełnić profil zdjęciami, a także krótkim opisem oraz naszymi preferencjami np. odnośnie alkoholu, palenia papierosów, posiadania dzieci. Możemy podać tutaj dużo różnych informacji, które sprawią, że szybciej będziemy mogli zdecydować się na kogoś lub go odrzucić. Wybieranie osoby, która nam się podoba, odbywa się w taki sam sposób jak na Tinderze. W lewo ci, którzy nie przechodzą naszej weryfikacji, w prawo ci, którzy nam się podobają. A wybór jest naprawdę duży. W dodatku Badoo Premium pozwala nam na skorzystanie z różnych funkcji, które są wyłączone po pierwszym tygodniu korzystania z aplikacji, ale też nie jest niezbędne ich włącznie, ponieważ i bez tego damy radę na szukanie miłości lub czegokolwiek innego, po co przyszliśmy. A może nie jesteście zadowoleni z Badoo - sprawdźcie jak usunąć swoje konto.

Mimo wszystko, jakakolwiek nie byłaby to aplikacja – UWAŻAJCIE! Bardzo łatwo popełnić w Internecie błąd i narobić sobie biedy. Chcemy unikać niebezpiecznych sytuacji, więc nie generujmy ich na siłę. Spróbujcie wypróbować wszystkie aplikacje randkowe i dajcie znać która jest według was najlepsza. A może z którejś już korzystaliście i macie na jej temat jakieś zdanie? A może tworzycie szczęśliwy związek z osobą poznaną na portalu randkowym?  


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO