Zabawne i chwytające za serce

Najlepsze komedie romantyczne w 2022 roku. Jakie komedie romantyczne warto oglądać?

Komedie romantyczne to świetny sposób na to, żeby odprężyć się, wzruszyć i pocieszyć swoją duszę czymś przyjemnym. W 2022 roku wyszło kilka komedii romantycznych i niektóre z nich, jak zawsze, były lepsze i gorsze. Dlatego wybraliśmy te, które zdecydowanie warto zobaczyć, bo są tego warte. Zobaczcie, jakie filmy znalazły się na liście. 

Materiały promocyjne filmu

Parkingowy

Olivia to światowej sławy gwiazda filmowa, której grozi iście PR-owa katastrofa, kiedy to paparazzo robi jej zdjęcia z kochankiem Vincentem. Na domiar złego jej wybranek jest... żonaty. To praktycznie jak strzał w stopę. Pracowity parkingowy Antonio, który przez przypadek również pojawia się w kadrze, zostaje wynajęty w charakterze przykrywki jako nowy chłopak Olivii. Film przywędrował prosto ze Stanów, więc sporo jest tam humoru charakterystycznego dla nich, a produkcję można oglądać na Disney+. 

Zaginione miasto

Channing Tatum i Sandra Bullock w komedii romantycznej, która biła rekordy popularności. Nic dziwnego, skoro mamy takie nazwiska. Oprócz głównych gwiazd również Daniel Radcliffe, Brad Pitt czy Da'Vine Joy Randolph. Loretta Sage pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe, na okładkach których występuje model Alan. Alan tak się wczuwa, że naprawdę wydaje mu się, że jest "Dashem" z powieści. Podczas trasy promującej nową książkę kobiety, zostaje ona porwana przez ekscentrycznego miliardera, który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do starożytnego, zaginionego miasta z jej ostatniej powieści, gdzie miałby czekać na niego skarb. Alan chce więc udowodnić, że jest również bohaterem w prawdziwym życiu – jego celem staje się uratowanie Loretty. I od tego momentu będzie na nich czekało sporo wybuchów, ucieczek i jedna wielka przygoda w dżungli. 

Wyjdź za mnie

Nie mogliśmy pominąć tej komedii romantycznej z J.Lo. Film, który pełen jest piosenek Jennifer Lopez i Malumy. To historia romantyczna o celebrytach, którzy mają stanąć na ślubnym kobiercu. Kat i Bastian są na ostatniej prostej do ślubu – mają na koncie wspólny hit, a ich ceremonia ma być transmitowana na platformach społecznościowych. Ale Kat odkrywa, że Bastian nie był jej wierny – dlatego decyduje się na zemstę i postanawia poślubić przypadkowego mężczyznę, którego wybiera z publiczności. Pada na Charliego Gilberta, którego nastoletnia córka i jej przyjaciółka, wyciągnęły na koncert. Co dalej wydarzy się z tą przypadkową parą? 


Szczęścia chodzą parami

Warty wyróżnienia okazuje się polski film, w którym to Weronika Książkiewicz i Michał Żurawski zagrali główne role. Malwina to projektantka samochodów, która zakochuje się w terapeucie par. Chociaż on zajmuje się profesjonalnie tym, żeby ratować związki, które wiszą na włosku – jego historia relacji pozostawia wiele do życzenia. I chociaż jest przystojny, ma dobrą pozycję, jest zabawny, to jednak niekoniecznie działa na kobiety. Albo może raczej działa – jak czarny kot. Nieświadoma ryzyka Malwina ulega jego czarowi. I mimo, że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, to Bruno tym razem nie zamierza się poddać. Chce poznać przyczynę swoich sercowych porażek, żeby zatrzymać przy sobie miłość swojego życia. 

Kolacja dla czworga 

I ostatnia, chociaż wcale nie najgorsza propozycja, to włoski film "Kolacja dla czworga". To bardzo ciekawy koncepcyjnie film, który wykorzystuje opcję alternatywnych wyjść. Obserwujemy równolegle biegnące wątki tej komedii romantycznej, w której to czworo przyjaciół wchodzi w rzeczone alternatywne związki, kwestionując przy tym koncepcję bratnich dusz. Film można obejrzeć na platformie Netflix


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO