Ranking TOP5

Najlepsze seriale HBO Max w 2022 roku. Ranking seriali 2022 HBO. Co warto zobaczyć?

HBO Max bardzo dużo inwestuje w swoje produkcje własne, aby były na jak najwyższym poziomie i miały szanse na to, aby znaleźć się na listach do nagród. Ale celem przede wszystkim jest zadowolenie potencjalnego oglądającego – dlatego właśnie powstaje wiele różnych seriali, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zobaczcie, jakie seriale HBO zrobiły na nas największe wrażenie w 2022 roku. 

Materiały promocyjne serialu

Ród smoka 

Wydaje się, że ta pozycja jest bez zaskoczenia. Wiele osób na przestrzeni paru miesięcy zachwycało się "Rodem smoka". Nic dziwnego – to w końcu powrót do świata "Gry o tron", który kocha wielu widzów. Serial jest opowieścią o historii rodu Targaryenów i zdarzeniach, które mają miejsce około 200 lat przed czasami, w których osadzona jest rzeczona "Gra o tron". Wydaje się, że jest kandydat do wielu nagród.

Tokyo Vice

Serial przenosi nas do lat 90. XX wieku. Amerykański dziennikarz, Jake Adelstein, przyjeżdża do Tokio, gdzie ma pracować dla jednej z największych tamtejszych gazet. Decyduje się na pracę nad sprawą korupcji. To jego wielkie śledztwo, które ma obnażyć prawdę na temat tego, jak tokijska policja jest skorumpowana, a także chce udowodnić, że ma powiązania ze światem przestępczym. Absolutnie wciągający kryminał, który ogląda się jednym tchem. 

Stamtąd 

Z pewnych miejsc po prostu nie ma ucieczki. Tak, jak z tego miasteczka. W jego centrum dzieją się rzeczy, które wymykają się racjonalnemu myśleniu. Każdy, kto przypadkiem trafia do tego miasta – nie może już z niego uciec. Tak, jakby zamykało tych ludzi w swojej bańce. W odcinkach poznajemy różnych ludzi, którzy przypadkowo tam trafili, a teraz muszą walczyć o każdy kolejny dzień. Ciężko jest przeżyć w tym koszmarnym miasteczku... Bardzo ciekawa koncepcja, która na dzień dzisiejszy przypadła do gustu wielu ludziom. 


Próba generalna 

Wydaje się wam, że ile potrafi przetrzymać jeden człowiek? Ta komedia pokazuje jak Nathan Fielder walczy z niepewnością, jaka towarzyszy ludziom w codziennym życiu. Serial bada, jak daleko może posunąć się jedna osoba, aby taką niepewność codziennego życia znacznie zmniejszyć. Genialny, ze świetnym humorem i z Nathanem Fielderem w roli głównej. 

Angielka

Emily Blunt w niezwykle silnej roli kobiecej. Historia opowiada o tym, jak Eli Whipp, emerytowany zwiadowca i członek plemienia Pawnee, spotyka na swojej drodze Angielkę – Cornelię Locke. Kobieta pragnie zemścić się na człowieku, który jej zdaniem odpowiedzialny jest za śmierć jej dziecka. Oznacza to mnóstwo emocjonalnych scen, w których kobieta jest nieustępliwa i gotowa przekroczyć każdą granicę. Może dlatego ten serial znalazł tak wiele fanów. 

 

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO