Ciekawe propozycje serialowe

Najlepsze seriale Netfliksa w 2022 roku. Co warto oglądać na Netflix?

Netflix nadal pozostaje jedną z największych platform streamingowych na świecie. W 2022 roku wypuścili wiele filmów i seriali, które były lepsze i gorsze – jak zawsze i wszędzie. Dzisiaj bliżej przyjrzymy się serialom, a w dodatku wybierzemy te, które naprawdę warte są obejrzenia. Sprawdźcie, co znalazło się na naszej liście. 

Materiały promocyjne serialu

7 żyć Lei 

Bardzo ciekawy koncept serialu, w którym główną bohaterką jest Lea. Kobieta znajduje zwłoki młodego mężczyzny i nagle budzi się w latach 90. Siedem razy zmienia ciało, aby spróbować rozwiązać tajemnicę zgonu i mu zapobiec. Naprawdę nietuzinkowa historia, która jest przy tym szalenie dobrze rozwiązana, a także niezwykle ciekawa. Z pewnością was zaskoczy. Czeka na was osiem odcinków. 

Wednesday

Rodzinka Addamsów jest znana, prawda? A w 2022 roku Netflix zaproponował nam produkcję "Wednesday", która opowiada o jednej z córek z rodzinki Addamsów, czyli właśnie tytułowej Wednesday. To opowieść detektywistyczna, która osadzona jest w czasie, kiedy młoda Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka stara się zapanować nad swoimi mocami psychicznymi, a także powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę, ale również rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. 

Wielka woda 

Przenosimy się do Wrocławia, do roku 1997. Podnoszący się stan wody sprawia, że naukowcy i lokalne władze muszą zrobić, coś, co powstrzyma ewentualną katastrofę. Do miasta coraz szybciej zbliża się wielka fala powodziowa i konieczny jest szereg trudnych decyzji, aby ochronić miasto. Ale władze chcą ochronić Wrocław za cenę mniejszych miejscowości i tamtejszych ludzi, na co oni absolutnie nie chcą się zgodzić. Świetne, spektakularne widowisko, gdzie obserwujemy Agnieszkę Żulewską w roli Jaśminy Tremer, a także Tomasza Schuchardta w roli Jakuba Marczaka. 


Heartstopper 

Urocza, słodka, romantyczna, wspaniała... Taka jest historia przedstawiana w "Heartstopperze". To historia o Charliem i Nicku, nastoletnich chłopcach, którzy są przyjaciółmi. Okazuje się jednak, że może łączyć ich coś więcej. Ta znajomość zaczyna ewoluować i przeradza się w naprawdę zaskakujący romans. Dlatego ruszamy z chłopcami, a także ich przyjaciółmi, w podróż do akceptacji i samopoznania. Będziemy towarzyszyć im w odkrywaniu tego, kim wydaje im się, że są. 

Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera

Jeffrey Dahmer był bardzo niebezpiecznym seryjnym mordercą i grasował w latach 1978-1999. Dokonał siedemnastu odrażających morderstw, a jego ofiarami padali młodzi mężczyźni. Zakłada się, że ofiar mogło być znacznie wiecej. Serial przedstawia, jak wyglądało jego życie i co doprowadziło, że doszło do takich zbrodni. To również obnażenie tego, w jaki sposób opieszałość policji i systemowy rasizm sprawiły, że tak wiele lat był nieuchwytny. Wielu zbrodni można było uniknąć, gdyby ktoś nie uwierzył Dahmerowi tylko dlatego, że jest białym mężczyzną. To błędy funkcjonariuszy sprawiły, że ponad dekadę mordował mężczyzn w biały dzień. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO