Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Weronika Książkiewicz - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Weronika Książkiewicz to polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, której największą popularność przyniosły role w polskich produkcjach komediowych, takich jak „Planeta singli” czy „Kobiety bez wstydu”. Aktorka znana jest również z licznych seriali, między innymi z „Leśniczówki”, „Prawa miasta” i „Na Wspólnej”. Sprawdźcie, czy wiecie o niej wszystko.

Wszystko o: Weronika Książkiewicz

Data i miejsce urodzenia: 21 marca 1981, Moskwa, Rosja
Zawód: aktorka
Partner: Krzysztof Latek (rozstanie), Marek Bukowski (rozstanie), Hezi (2020-)
Dzieci: Borys
Wzrost: 172 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @weronikaksiazkiewicz


Kariera

Weronika Książkiewicz od dziecka ćwiczyła balet oraz gimnastykę artystyczną. Studiowała na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, którą ukończyła w 2005 roku. Na ekranie zadebiutowała w serialu „Samo życie”, w którym wcieliła się w postać Ewy. Z czasem zaczęła występować w takich popularnych produkcjach jak „Plebania”, „Na dobre i na złe”, „Niania”, „Kryminalni”, „Lokatorzy” i „Na Wspólnej”. Dużą popularność przyniosła jej również rola Jagi w serialu „Prawo miasta”. W 2005 roku otrzymała pierwszą filmową rolę w dramacie biograficznym „Karol. Człowiek, który został papieżem” w reżyserii Giacoma Battiata. Aktorkę można zobaczyć też w takich filmach jak „Rozmowy nocą”, „Planeta singli” czy „Kobiety bez wstydu”. Gwiazda brała udział w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie, w którym zajęła piąte miejsce.

Życie prywatne

Aktorka przez pewien czas spotykała się z Kubą Wojewódzkim. Była również związana z Krzysztofem Latkiem, z którym ma syna Borysa oraz z kolegą z planu serialu „Leśniczówka”, Markiem Bukowskim. Obecnie Weronika Książkiewicz ma nowego partnera o imieniu Hezi.
Weronika Książkiewicz - gwiazda Los Numeros. Najlepsze roleWeronika Książkiewicz urodziła się 21 sierpnia 1981 roku w Moskwie. W 2005 roku udało jej się ukończyć studia na wydziale aktorskim w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Zadebiutowała rolą epizodyczną w serialu "Samo życie". Później jeszcze wielokrotnie pojawiała się w epizodycznych rolach, takich jak "Plebania", "Kryminalni" czy "Pitbull". Po raz pierwszy na dużym ekranie pojawiła się w filmie "Ciało moje" w 2004 roku. Najbardziej znana z roli w takich produkcjach jak "Powrót do tamtych dni", "Planeta Singli" czy "Los Numeros". Zobaczcie jej najlepsze role serialowe i filmowe. Weronika Książkiewicz - najlepsze role 

1. Planeta Singli, reż. M. Okorn, 2016
2. Rozmowy nocą, reż. M. Żak, 2008
3. Powrót do tamtych dni, reż. K. Aksinowicz, 2021
4. Furioza, reż. C. T. Olencki, 2021
5. Miłość jest blisko, reż. R. Dunaszewski, 2022

Zobaczcie ją również w takich produkcjach jak "Planeta Singli 2" oraz "Mayday".Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO