Wygodna obsługa maili

Poczta Gmail logowanie – jak założyć konto i czy warto z niej korzystać? Gmail – bezpieczeństwo, ustawienia

Nie wszyscy wiedzą, że do kompanii Google LLC należy równiez np. serwis Youtube. Z biegiem lat, z prostej wyszukiwarki treści w sieci, Google stało się serwisem dostarczającym kompleks usług. Od jej pierwotnej funkcji, przez portal społecznościowy Google+ (wyłączony w kwietniu 2019r.); Google Drive, które umożliwia przechowywanie danych w chmurze; Google Maps i kończąc na Gmail. Czym jest ten ostatni? 

Gmail to obecnie jedna z najpopularniejszych możliwości na posiadanie swojej skrzynki elektronicznej. Na domenie gmail.com każdy z nas może całkowicie za darmo odbierać i wysyłać pocztę elektroniczną.  Uruchomiony w 2004 roku bezpłatny serwis webmail, przez 15 lat zyskał ponad 1,5mld użytkowników. Co to znaczy? Niemal co piąty mieszkaniec ma adres e-mail kończący się na gmail.com. Niesamowity wynik, ale nie ma się czemu dziwić, w końcu właścicielem Gmail jest Google, jedna z największych firm na świecie, a na pewno wiodąca w dziedzinie internetu. 

 

gmail.com

Dlaczego warto wybrać Gmail?

Na pewno jego schludny design i funkcjonalność. Bardzo przejrzysta skrzynka pocztowa, z wieloma możliwościami personalizacji. Przestrzeń naszej poczty możemy podzielić na różne foldery np. spam, wiadomości firmowe itd. Minimalizm w szafie graficznej pasuje idealnie do nowoczesnej i wielofunkcyjnej poczty na miarę XXIw. Oprócz oczywistej funkcji korespondencyjnej, gmail dostarcza nam również kalendarz, w którym możemy zaznaczyć ważne daty, czy przypomnienia a następnie zsynchronizować je ze wszystkimi urządzeniami, na których korzystamy z rozwiązań google. Wybierając Gmail, otrzymujemy również dostęp do szeregu rozwiązań od Google LLC, takich jak Google Drive, Google Maps lub Google Translate. Niewątpliwie, do tak wielkiej popularności tej domeny poczty elektronicznej w głównej mierze przycznił się znakomity statek-matka, który sam w sobie stanowi bardzo atrakcyjny serwis z wieloma rozwiązaniami przydatnymi dla internautów. 


Jak założyć konto gmail?

Zrobimy to w 5 minut! Potrzebujemy tylko dostępu do internetu, by wejść na stronę gmail i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Po zatwierdzeniu otrzymujemy dostęp do jednego z lepszych narzędzi, z którego funkcji skorzystamy zarówno na komputerze, jak i na telefonie, czy tablecie. W naszym mniemaniu, Gmail stanowi wzorzec dla pozostałych poczt elektronicznych i to właśnie to rozwiązanie wybieramy.

Gmail to nie jedyna propozycja wśród darmowych skrzynek pocztowych. Warto sprawdzić też inne propozycje - polecamy chociażby pocztę WP, Hotmail i pocztę O2


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO