Czas na przygody w Europie

Spider-Man: Daleko od domu online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać?

„Spider Man: Daleko od domu” to pełnometrażowy film akcji w reżyserii Jona Watts’a. Scenariusz to dzieło Chrisa McKenna i Erika Sommersa, a powstał w oparciu o serię komiksów wydawnictwa Marvel Comics, opowiadających o tym samym, tytułowym bohaterze – człowieku pająku. Producentami filmu są Kevin Feige i Amy Pascal. To dwudziesta trzeczia część franczyzy Marvel Cinematic Universe, kontynuacja filmu Spider-Man: Homecoming. Za stworzenie produkcji odpowiada wytwórnia Sony Picters w kooperacji z Marvel Studios. Światowa premiera odbyła się 26 czerwca 2019 roku.

Tytuł oryginalny: Spider-Man: Far From Home
Gatunek: Akcja / Sci-Fi
Reżyseria: Jon Watts
Scenariusz: Chris McKenna / Erik Sommers
Rok premiery: 2019
Kraj: USA
Platforma: HBO GO

Materiały promocyjne filmu

Spider-Man: Daleko od domu – opis fabuły

To historia jednego z najbardziej rozpoznawalnych w popkulturze superbohaterów – Spider-Mana. Swoje supermoce zyskał już w bardzo młodym wieku, gdy został ugryziony przez zmutowanego pająka. Od tego czasu wykorzystywał je by chronić swoje miasto, a nawet świat przed złem. W tej części główny bohater – Peter Parker postanawia wreszcie wypocząć od zawodu herosa. Wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi wyrusza na europejskie wakacje. Postanawia, że przez ten czas nie zbliży się nawet do swojego kostiumu człowieka-pająka. Los ma wobec niego inne plany, a plan porzucenia spider-mana nie wypala. Na całym kontynencie dochodzi do tajemniczych ataków, które sieją olbrzymie spustoszenie. Nick Fury odnajduje wypoczywającego Petera Parkera, by poprosić go o pomoc w odkryciu, kto jest sprawcą ataków i rozwiązaniu tego problemu. Niechętny do złamania swoich wakacyjnych postanowień ulega namowom i rusza do walki, by przywrócić porządek w Europie. Film obecnie dostępny jest w serwisach HBO GO, iTunes, Chili, Player, Rakuten czy Canal+. 


Spider-Man: Daleko od domu – zwiastun

Spider-Man: Daleko od domu – obsada

Tom Holland jako Peter Parker / Spider-Man
Samuel L. Jackson jako Nick Fury
Jake Gyllenhaal jako Quentin Beck / Mysterio
Marisa Tomei jako May Parker
Jon Favreau jako Happy Hogan
Zendaya jako MJ
Jacob Batalon jako Ned
Tony Revolori jako Flash Thompson

W filmie wystąpił między innymi Tom Holland, którego podziwiać możemy także w produkcjach W samym sercu morza czy Avengers: Koniec gry

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO