Kim jest?

Tom Holland - filmowy Spiderman. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka

flickr.com

Tom Holland to brytyjski aktor, który najbardziej znany jest ze swojej roli Petera Parkera aka Spider-Mana w filmach, które należą do MCU. Ma jednak na swoim koncie więcej ciekawych ról, o których warto wspomnieć. Sam jest osobowością niezwykle ciekawą. Sprawdźcie, ile o nim wiecie. 

Wszystko o: Tom Holland 

Pełne imię i nazwisko: Thomas Stanley "Tom" Holland 
Data i miejsce urodzenia: 1 czerwca 1996, Kingston upon Thames 
Zawód: aktor 
Partnerka: brak 
Dzieci: brak 
Wzrost: ok. 173 cm 
Waga: ok. 64 kg 
Instagram: @tomholland2013

Młodość 

Tom Holland urodził się w Kingston upon Thames, jako syn fotografki i komika. Ma trzech młodszych braci - Harry'ego i Sama (bliźniaki) oraz Patricka. W 2012 roku ukończył jezuicki Wimbledon College. Uczęszczał również do BRIT School w Croydon. Zanim zajął się aktorstwem - dużo tańczył, w czym widziano spory potencjał. Zadebiutował nawet w musicalu, ale ostatecznie postawił na aktorstwo.  


Kariera 

Na ekranie zadebiutował w filmie "Niemożliwe". Swoją renomę zbudował w filmie "W samym sercu morza", u boku Chrisa Hemswortha i Cilliana Murphy'ego. Najbardziej znany jest ze swojej roli w MCU, gdzie wciela się w postać Petera Parkera aka Spider Mana. Za swoją rolę w "Avengers: Koniec gry" dostał Nickelodeon Kids' Choice Awards 2020

Życie prywatne 

Niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Wielokrotnie łączono go w parę z Zendayą, którą poznał na planie filmu o Spider-Manie. Oni jednak utrzymują, że są jedynie przyjaciółmi. Jeśli będzie wiadomo z kim spotyka się Holland - na pewno damy o tym znać! 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO