Trzymają w napięciu

Najlepsze thrillery 2022 roku. Filmy typu thriller, które trzeba zobaczyć.

Lubicie dreszczyk emocji, tajemnice i sekrety? Thrillery zapewniają to wszystko. W 2022 roku było naprawdę sporo thrillerów, które były warte uwagi. Przybliżamy fabułę pięciu najpopularniejszych, najchętniej oglądanych i najlepiej ocenianych. Z pewnością znajdziecie tutaj coś dla siebie. Zobaczcie więc nasze propozycje. 

Materiały promocyjne

Wszystkie stare noże 

Dwoje agentów CIA i byłych kochanków spotyja się po latach, po nieudanej próbie akcji ratunkowej, która kiedyś miała miejsce. To historia o szpiegostwie, tajemnicach, sekretach, zamiataniu pod dywan, śmiertelnej zdradzie, dylematach moralnych i... walce racjonalnego myślenia z pożądaniem. Para będzie musiała zatrzeć pewne granice, aby uzyskać to, czego pragną. Niesamowity Chris Pine, a partneruje mu równie genialna Thandiwe Newton. 

Nie patrz w dół 

Film, który o zawroty głowy przyprawi każdego, kto ma problem z wysokością. Wszystko bowiem dzieje się około 600 metrów nad ziemią. Dwie przyjaciółki postanawiają, że wejdą na jedną z najwyższych wież telewizyjnych w Ameryce. Dla Becky to ma być forma terapii po traumie, a Hunter widzi w tym szansę na wybicie się w kwestii wideo na jej internetowym kanale. Niby ma być to proste zadanie, a okazuje się prawdziwym wyzwaniem, a w zasadzie śmiertelną pułapką…

Ambulans

Prawdziwy thriller, który przetrzyma w napięciu od samego początku do samego końca. Will Sharp to mężczyzna, który jest bardzo zdesperowany, aby zdobyć pieniądze. Dlatego właśnie prosi swojego przyrodniego brata Danny'ego o pomoc. Danny jest mężczyzną z kryminalną przeszłością. Ale ich skok w ogóle nie idzie po ich myśli, a więc zdesperowani bracia porywają karetkę, w której znajduje się ranny funkcjonariusz policji i sanitariuszka. Jak rozwinie się ich ucieczka i porwanie jednocześnie? 


Dual 

To historia, która naprawdę może poruszyć, ale na swój sposób jest również mroczna i trzymająca w napięciu. Na pewno też nie może (w tym momencie) wydarzyć się naprawdę. Chora kobieta, która ociera się o śmierć; która wie, że niebawem jej zabraknie, postanawia, że sklonuje siebie, aby jej bliscy nie odczuli straty. Nie spodziewała się jednak, że cudownie ozdrowieje. Nie ma jednak możliwości powstrzymać klonowania. Będzie więc musiała zawalczyć o swoje życie, zanim zostanie jej odebrane na dobre. 

Men

Produkcja, która jest naprawdę niezwykła pod względem oprawy, obrazów, dźwięku. Emocjonująca, pasjonująca i niepokojąca. Harper, po tragicznej śmierci swojego męża, wyjeżdża na samotne wakacje do przepięknej angielskiej posiadłości, gdzie wymazać chce wiele wspomnień, które dotyczą jej życia. Coś, albo ktoś, z okolicznych lasów, nie da jej spokoju. Ani na minutę. Niepokój kobiety narasta, zamienia się w strach, lęk, w paranoję, w koszmar... I budzi do życia najstraszniejsze lęki. "Men" to coś, co zobaczyć musicie! 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO