American Horror Story: 1984 - znamy obsadę. Teaser serialu. Kiedy i gdzie oglądać?

Niesamowita gratka dla fanów American Horror Story. Już wkrótce wróci na mały ekran – 9 sezon jest coraz bliżej. Do pewnego czasu wiedzieliśmy tyle, że nowy sezon będzie nazywał się dokładnie „American Horror Story: 1984”. Ale Ryan Murphy postanowił przerwać milczenie na ten temat i opublikowany został w sieci bardzo klimatyczny teaser, który prezentuje główną obsadę w tym sezonie, a także mniej więcej nakreśla to, w jakiej konwencji utrzymany będzie cały sezon. Dodatkowo w tle gra wspaniały utwór - „I can dream about you” Dana Harmana.

Wiemy na razie niewiele – że to będzie „hołd dla slasherów” oraz że wydarzenia będą miały miejsce na letnim obozie. A w nowym sezonie obsada będzie naprawdę zachwycająca! Emma Roberts, Gus Kenworthy, Matthew Morrison, Cody Fern, Leslie Grossman, Billie Lourd, John Carroll Lynch i Angelica Ross – będzie na co popatrzeć.

Przypomnijmy jeszcze, że to już 9 sezon serialu grozy, który cieszy się niegasnącą popularnością. Do tej pory mieliśmy okazję oglądać takie produkcje jak Murder House, Asylum, Sabat, Freak Show, Hotel, Roanoke, Kult i Apokalipsa. A który sezon podobał wam się najbardziej? Jak bardzo czekacie na nową odsłonę serialu?

9 sezon będzie do obejrzenia już 18 września na kanale FX.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO