Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Emma Roberts życiorys. Kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, dzieci. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

flickr.com/Gage Skidmore/CC BY-SA 2.0

Emma Roberts jest amerykańską aktorką, modelką i piosenkarką. Jako bratanica słynnej Julii Roberts od dziecka zaznajamiała się ze środowiskiem filmowym. Popularność na całym świecie przyniosły jej role między innymi w takich produkcjach jak „Wild Child. Zbuntowana księżniczka”, „American Horror Story”, „Millerowie” czy „Królowe krzyku”. Sprawdźcie, czy wiecie o niej wszystko.

Wszystko o: Emma Roberts

Pełne imię i nazwisko: Emma Rose Roberts
Data i miejsce urodzenia: 10 lutego 1991, Rhinebeck, USA
Zawód: aktorka, piosenkarka, projektantka mody
Partner: Garrett Hedlund (2019-)
Dzieci: w 2020 roku ogłosiła, że jest w ciąży
Wzrost: 157 cm
Waga: 51 kg
Instagram: @emmaroberts


Kariera

Emma Roberts jest córką aktora Erica Robertsa i bratanicą Julli Roberts, w związku z czym w dzieciństwie dużo czasu spędzała na planach filmowych. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2001 roku w filmie „Blow”, w którym wystąpiła u boku Johnny’ego Deppa. W 2008 roku dołączyła do obsady serialu „Nieidealna” - za swoją rolę była dwukrotnie nominowana do nagrody Teen Choice. Wkrótce zaczęła występować w coraz większych produkcjach, takich jak „Akwamaryna” czy „Nancy Drew i tajemnice Hollywood”. Największy rozgłos przyniosła jej rola w filmie „Wild Child. Zbuntowana księżniczka” z 2008 roku. Aktorka z powodzeniem prowadzi również karierę muzyczną – w 2005 roku ukazał się jej debiutancki album „Unfabulous and More”, który został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej serialu „Nieidealna”. W tym samym roku Roberts nagrała piosenkę „If I Had It My Way” do filmu „Księżniczka na lodzie”.

Życie prywatne

Gwiazda w 2012 roku zaczęła się spotykać z kolegą z planu „American Horror Story”, Evanem Petersem. W 2014 roku para zaręczyła się, ale pięć lat później ogłosiła rozstanie. Od 2018 roku aktorka jest w związku z Garrettem Hedlundem. W 2020 roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka.
Emma Roberts – absolutnie najlepsze kreacje aktorskie. To trzeba zobaczyć!Emma Roberts jest jedną z najbardziej cenionych gwiazd młodego pokolenia. Amerykańska aktorka jest córką aktora Erica Robertsa i bratanicą słynnej Julli Roberts. Jako małe dziecko wiele czasu spędzała na planach filmowych, na których towarzyszyła swojej sławnej ciotce. Dzięki temu dość szybko wiedziała, jaką ścieżką kariery będzie chciała podążać. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2001 roku w filmie „Blow”, w którym wystąpiła u boku Johnny’ego Deppa. Niedługo później znalazła się w obsadzie serialu „Nieidealna” - za rolę Addie Singer była dwukrotnie nominowana do nagrody Teen Choice. Wkrótce aktorkę zaczęto obsadzać w coraz większych rolach, między innymi w takich produkcjach jak „Akwamaryna” czy „Nancy Drew i tajemnice Hollywood”. Największą popularność przyniosła jej z kolei rola w filmie dla młodzieży „Wild Child. Zbuntowana księżniczka”. Gwiazda znana jest również z serii „American Horror Story”, w której towarzyszyła na planie Evanowi Petersowi. Przedstawiamy pięć produkcji z udziałem Emmy Roberts, z którymi warto się zapoznać.Emma Roberts – najlepsze role

1. „Millerowie”, reż. R. M. Thurber (2013)
2. „Całkiem zabawna historia”, reż. A. Boden / R. Fleck (2010)
3. „American Horror Story: Sabat”, reż. M. Rymer (2013-2014)
4. „Sztuka dorastania”, reż. G. Wiesen (2011)
5. „Nerve”, reż. A. Schulman / H. Joost (2016)

Macie już za sobą wszystkie wymienione przez nas produkcje? W takim razie koniecznie obejrzyjcie kolejne świetne filmy z Emmą Roberts – „Zło we mnie” i „Empire State: Ryzykowna gra”. Osobom spragnionym mocnych wrażeń polecamy z kolei „Krzyk 4” w reżyserii Wesa Cravena.Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO