Kto zagra Elvisa Presleya w filmie o jego życiu? Sprawdź, kto dostał główną rolę.

Jakiś czas temu Baz Luhrmann ogłosił, że stworzy film, który poświęcony będzie Elvisowi Presleyowi. Do castingu stanęło czterech mężczyzn m.in. Harry Styles, którego znamy z jego solowej kariery muzycznej, a także z One Direction, które dzisiaj już nie istnieje. Gdyby Harry’emu udało się dostać rolę – z pewnością jego kariera nabrałaby jeszcze większego rozpędu, a inne propozycje filmowe posypałyby się jak z rękawa. Szczególnie, że miałby okazję zagrać u boku samego Toma Hanksa, który w filmie ma być menadżerem Elvisa. Niestety Harry, nie tym razem. Twórcy filmu pożegnali się nie tylko z nim, ale także z Anselem Elgortem, a także Milesem Tellerem. Wszystko dlatego, że bezkonkurencyjny do roli Króla Rock and Rolla okazał się Austin Butler, który ma za sobą role w takich filmach jak m.in. Truposze nie umierają (o którym pisaliśmy w lipcowych premierach kinowych), Pewnego razu… w Hollywood czy Obcy na poddaszu.

Sam Baz stwierdził, że ostateczną decyzję podjęli wtedy, kiedy w pełnej charakteryzacji zobaczyli Austina. I wiedzieli, że to będzie on. To musiał być on! Zdjęcia do filmu o Elvisie Presley’u rozpoczną się dopiero w 2020 roku.

PS. Niestety, dziewczyny, Austin jest od wielu lat zajęty. Od 2011 roku związany jest z aktorką Vanessą Hudgens, którą zapewne kojarzycie z filmów takich jak High School Musical albo Teraz albo nigdy.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO