Program tvTVN Turbo program TV. Program telewizyjny TVN Turbo na dziś, jutro i weekend

 • 101 gadżetów motoryzacyjnych 21:15

  Grzegorz Duda poszuka gadżetów motoryzacyjnych, które warto przetestować. Sprawdzi działanie klimatyzacji do bagażnika, a z pomocą separatora sierści i wody do odkurzacza posprząta auto.

 • Zawodowi handlarze 21:45

  Dzieiąty sezon. Robert i Wąski ponownie będą sprzedawać mniej i bardziej wartościowe auta. Olaf zaoferuje swoim klientom samochody sprowadzane z USA. Odwiedzimy też dobrze znany widzom komis z Łodzi.

 • Wyburzacze 22:30

  Dla ekipy zawodowych burzycieli nie ma rzeczy niemożliwych. W dziewiątym sezonie programu kamery będą towarzyszyć im podczas codziennej pracy, gdy podejmą się niezwykle trudnych rozbiórek - zarówno małych, jak i ogromnych obiektów.

 • Najlepsze premiery motoryzacyjne 23:15

  Eksperci ocenią 84 samochody, które łączy jedna wspólna cecha - pojawiły się na rynku w ostatnich miesiącach lub oczekują na premierę. Wśród znawców tworzących ranking znajdzie się Patryk Mikiciuk.

 • Absurdy drogowe 23:45

  Krzysztof Ruszała i Kamil Jaśkowski wyruszają w Polskę, by odnaleźć najbardziej kuriozalne absurdy drogowe. Tropią przykłady rozwiązań, które utrudniają życie kierowcom, m.in. źle ustawione znaki.

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO