Program tv13 Ulica program TV. Program telewizyjny 13 Ulica na dziś, jutro i weekend

13 Ulica to kanał telewizyjny, który z pewnością spodoba się wszystkim fanom filmów i seriali z dreszczykiem, a to głównie za sprawą tego, że na ramówkę stacji składają się w dużym stopniu różnorodne produkcje kryminalne. Jeśli więc jesteście entuzjastami tego kto kogo zabił, kryminalnych zagadek, rozlewu krwi i tym podobnych - 13 Ulica to kanał, do którego musicie mieć dostęp na swoim telewizorze. 

Stacja rozpoczęła nadawanie w 2010 roku, zastępując różnego rodzaju kanały nadawcy Hallmark Channel. Początkowo kanał działał pod nazwą 13th Street Universal, a nowa nazwa obowiązuje dopiero od roku 2013. Na polskim rynku kanał dostępny jest od 13 września 2010 roku. Od 2013 roku 13 Ulica dołączył do Cyfrowego Polsatu, a od 2014 roku jest częścią oferty platformy Canal+. 

13 Ulica - oferta programowa. Filmy, seriale, programy. Co oglądać? 

Na 13 Ulicy znajdziecie takie seriale jak "Prawo i porządek", "Dowody zbrodni", "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" czy "Bates Motel". Wszystko to, co dotyczy zbrodni, rozwiązywania kryminalnych zagadek, prawników, badań laboratoryjnych i wiele, wiele więcej. Na 13 Ulica co i rusz pojawiają się nowe filmy kryminalne, które warto znać. Sprawdźcie koniecznie! 

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO