Program tvCANAL+ Film program TV. Program telewizyjny CANAL+ Film na dziś, jutro i weekend

 • Aktualności filmowe+ 11:30

  W cotygodniowym programie zostają przedstawione najbardziej interesujące wydarzenia ze świata kina. Pojawiają się wywiady z osobami związanymi z branżą filmową, prowadzone są rozmowy na temat premier, nowości muzycznych i teatralnych.

 • Łapu-capu 12:00

  Najśmieszniejsze fragmenty z programów polskich stacji telewizyjnych: gafy popełniane przez prezenterów, ich nietypowe zachowania przed kamerą oraz awarie techniczne powodujące absurdalne sytuacje.

 • Koty 12:05

  Victoria (Francesca Hayward) poznaje grupę roztańczonych kotów. Wraz z nimi zaczyna szykować się do balu. Zwierzęta marzą o tym, by zostać wybranym przez Old Deuteronomy (Judi Dench). Ten, kto dostąpi tego zaszczytu, rozpocznie zupełnie nowe życie.

 • Charlie Chaplin kontra FBI 13:55

  Edgar Hoover to dyrektor FBI, który przez wiele lat prowadził obsesyjne dochodzenie w sprawie Charliego Chaplina. Mężczyzna szukał dowodów na to, że komik jest komunistycznym szpiegiem.

 • Nowi mutanci 14:50

  Obdarzeni niezwykłymi mocami nastolatkowie przebywają w specjalnym ośrodku. Nieustannie są obserwowani przez kamery. Mają nauczyć się panować nad zdolnościami Z czasem nabierają wątpliwości co do intencji swoich opiekunów.

 • Wierzę w Ciebie 16:25

  Kalifornia. Muzyk Jeremy (KJ Apa) nawiązuje znajomość z gwiazdą chrześcijańskiego rocka. Jego mentor upatrzył sobie muzę w sympatycznej Melissie (Britt Robertson). Jeremy postanawia zdobyć jej serce.

 • Human Capital 18:20

  Agent nieruchomości Drew Hagel (Liev Schreiber) chce wykorzystać do własnych celów bliską znajomość swojej córki z synem zamożnego Quinta. Tymczasem żona bogacza wdaje się w romans. Losy obu rodzin odmienia wypadek.

 • Łapu-capu 19:55

  Najśmieszniejsze fragmenty z programów polskich stacji telewizyjnych: gafy popełniane przez prezenterów, ich nietypowe zachowania przed kamerą oraz awarie techniczne powodujące absurdalne sytuacje.

 • Głębia strachu 20:00

  Pod powierzchnią oceanu znajduje się stacja badawcza. Naukowcy przebywają tam na misji, gdy dochodzi do katastrofy. Potężne trzęsienie narusza platformę. Woda wdziera się do wąskich korytarzy.

 • Chciwość 21:35

  Skompromitowany magnat modowy McCreadie przygotowuje przyjęcie urodzinowe. Z powodu skandali wiele osobistości dystansuje się od niego. Rodzinne relacje jubilata również są źródłem problemów.

 • Czerwona jaskółka 23:15

  Rosyjskie służby specjalne zmuszają Dominikę (Jennifer Lawrence) do współpracy. Dziewczyna odbywa szkolenie, podczas którego uczy się uwodzić szpiegów. Wkrótce zostaje wysłana do Budapesztu. Ma wydobyć informacje od agenta CIA (Joel Edgerton).

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO