Program tvHBO program TV. Program telewizyjny HBO na dziś, jutro i weekend

 • Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3:45

  Mag Grindelwald (Johnny Depp) ucieka stróżom prawa. Chce zrealizować plan, który da czarodziejom potężną władzę. Prof. Dumbledore (Jude Law) i jego były uczeń Newt (Eddie Redmayne) próbują go powstrzymać.

 • Creed: Narodziny legendy 6:00

  Adonis Johnson (Michael B. Jordan), syn Apolla Creeda, marzy o karierze pięściarza. Przyjeżdża do Filadelfii. Spotyka tu dawnego rywala i przyjaciela zmarłego ojca, Rocky'ego Balboę (Sylvester Stallone). Weteran ringu zostaje jego trenerem.

 • Wbrew regułom 8:10

  USA, lata 40. XX w 20-letni Homer (Tobey Maguire) mieszka w domu dziecka prowadzonym przez lekarza, który dokonuje nielegalnych aborcji. Trafiają do niego Wally i Candy (Charlize Theron), która chce usunąć ciążę. Homer wyjeżdża razem z nimi.

 • Dziewczyna z doliny 10:10

  Lata 80. XX w. Julie Richman ma duszę artystki i prowadzi wygodne życie. Pewnego dnia poznaje punkowego muzyka Randy'ego. Oboje są sobą zafascynowani. Bliscy dziewczyny nie akceptują jej wyboru.

 • Kronika tajemnic: Związani winoroślą 11:50

  Alex (Alison Sweeney) i Drew (Benjamin Ayres) zajmują się sprawą śmierci winiarza. Trop prowadzi do pobliskiego Macklin. Początkowo wszystko wskazuje na wypadek. Wkrótce dochodzi jednak do kolejnej zbrodni.

 • Królowe zbrodni 13:15

  Nowy Jork, 1978 rok. Trzej gangsterzy trafiają do więzienia. Ich żony przejmują nielegalne interesy. Kobiety wchodzą w świat mafii. Tępią konkurencję i obmyślają oszustwa. Stają się postrachem dzielnicy.

 • Diabeł ubiera się u Prady 14:55

  Andrea Sachs (Anne Hathaway) zostaje asystentką Mirandy Priestly (Meryl Streep), naczelnej prestiżowego magazynu o modzie. By sprostać jej wymaganiom, przechodzi metamorfozę. Staje się ulubienicą szefowej. Sukces ma jednak wysoką cenę.

 • Na planie 16:45

  Magazyn filmowy, który odsłania kulisy pracy na planie filmowym. Prezentuje interesujące opowieści zarówno twórców, jak i aktorów występujących w rozmaitych produkcjach filmowych.

 • Creed 2 17:15

  Adonis Creed zostaje bokserskim mistrzem świata w kategorii ciężkiej. Zgadza się walczyć z synem człowieka, który przyczynił się do śmierci jego ojca. Jego trener, Rocky Balboa, sprzeciwia się temu.

 • Wampiry: Dziedzictwo 3 19:25

  Trzecia seria perypetii o nastolatkach, których obdarzono nadprzyrodzonymi zdolnościami. Młode czarodziejki, wilkołaki, a także wampiry, wbrew swojej naturze, uczą się pilnie w szkole Salvatore.

 • Opowieść podręcznej 4 20:10

  Jako liderka rebeliantów June staje do walki z przywódcami państwa Gilead. Dążenie do sprawiedliwości ma olbrzymi wpływ nie tylko na jej życie, ale także na relacje z najważniejszymi dla niej osobami.

 • Niepowstrzymany 21:05

  W wyniku serii błędów popełnionych przez kolejarzy pociąg towarowy odjeżdża bez maszynisty. W jednym z wagonów znajduje się płynny fenol. Skład pędzi wprost na lokomotywę kierowaną przez Barnesa (Denzel Washington). Usiłuje on zapobiec katastrofie.

 • The Grudge: Klątwa 22:45

  Peter Spencer zajmuje się sprzedażą nieruchomości. Gdy odwiedza jedną z posiadłości, dokonuje strasznego odkrycia. Okazuje się, że gospodyni zabiła całą rodzinę. Sprawę bada detektyw Muldoon.

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO