Program tvAXN program TV. Program telewizyjny AXN na dziś, jutro i weekend

 • MacGyver 5 15:15

  Członek tajnej amerykańskiej agencji, Angus 'Mac' MacGyver, jest niezwykle skuteczny dzięki wiedzy i licznym umiejętnościom. Jego kreatywność pozwala skutecznie wykonywać najtrudniejsze misje.

 • Króliczek 16:15

  Anna Faris, gwiazda cyklu parodii horrorów "Straszny film", wciela się w modelkę erotyczną, która trafia do studenckiego kampusu. Przyłącza się do grupy mało urodziwych dziewcząt. Zmienia je w najgorętsze studentki w koledżu.

 • S.W.A.T. Oblężenie 18:15

  Akcja zatrzymania członków kartelu narkotykowego kończy się strzelaniną. Agent Hall (Sam Jaeger) przewozi schwytanego Skorpiona (Michael Jai White) do siedziby swojej jednostki. Wkrótce budynek staje się celem ataku uzbrojonej grupy.

 • Agenci NCIS 16 20:10

  Dalsze perypetie grupy agentów specjalnych, którzy w swojej pracy prowadzą śledztwa dotyczące członków amerykańskiej marynarki wojennej i marines. Na czele zespołu NCIS stoi Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon).

 • Agenci NCIS: Los Angeles 12 21:05

  Tajna jednostka dowodzona prze z G. Callena (Chris O'Donnell) i Sama Hannę (LL Cool J) próbuje rozwikłać kolejne niebezpieczne zagadki o międzynarodowym wymiarze. Stresująca i niebezpieczna praca rzuca przed nimi wyzwania także w życiu prywatnym.

 • Destrukcja 22:00

  Davis (Jake Gyllenhaal) próbuje się pozbierać po śmierci swojej żony. Pewnego dnia wysyła skargę na niedziałający automat ze słodyczami do producenta. Rozpoczyna tym samym korespondencję z pracownicą firmy - Karen (Naomi Watts).

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO