Program tvMETRO program TV. Program telewizyjny METRO na dziś, jutro i weekend

Metro to polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym, która dostępna jest w naziemnej telewizji cyfrowej, sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. Powstała z ramienia telewizji Discovery. Działa od 2 grudnia 2016 roku. Kanał początkowo miał nazywać się Kiwi TV, ale nadawca porozumiał się z KRRiT w sprawie zmiany nazwy, do której doszło przed rozpoczęciem emisji. Kanał ten swoim profilem i charakterem odpowiada nieobecnej w Polsce stacji DMAX, która skupiała się na męskim hobby, szeroko rozumianym. Teraz program telewizji opiera się na dwóch, głównych filarach: ofercie filmowo-serialowej i produkcjach dokumentalnych, które poświęcone są stylowi życia. Wszystko to uzupełnione programami rozrywkowymi, a także filmami animowanymi i publicystyką. 

Metro - oferta programowa. Filmy, seriale i programy Metro. Co oglądać? 

Na antenie emitowane są programy kanału Discovery Channel, a także niektóre programy stacji TVN np. "Prawo Agaty" czy "Na noże". Od 2018 roku o 18 od poniedziałku do soboty emitowany jest program informacyjny "Metro 18:00". Na antenie tejże stacji transmitowane są również mecze piłki ręcznej i wyścigi Pure ETCR. 

Wśród emitowanych produkcji można wyróżnić m.in. "Dr House", "Mentalista", "Lucyfer", "Rozmowy w toku" czy programy takie jak "Wojny magazynowe: Teksas" czy "Gorączka złota". 

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO