Program tvAle kino+ program TV. Program telewizyjny Ale kino+ na dziś, jutro i weekend

 • Charles Bronson - wcielenie męskości 17:00

  Przedstawienie sylwetki Charlesa Bronsona, będącego uosobieniem hollywoodzkiego twardziela. Dokument ukazuje aktora jako więźnia własnej charakterystycznej roli, który jest niespełniony w zawodzie.

 • Siostra 18:05

  Mężczyzna przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, spędzonego z nieznośną młodszą siostrą w Chinach, w latach 90. Zastanawia się, jakie byłoby jego życie, gdyby nie miał rodzeństwa.

 • Zawód: Lekarz 18:25

  Simon (Jérémie Renier) przez lata pracy nauczył się nie podchodzić emocjonalnie do pacjentów nawet w najgorszym stanie. Wszystko zmienia się, gdy u jego matki zostaje zdiagnozowany nowotwór w zaawansowanym stadium.

 • Shorta 20:10

  Policjanci Mike (Jacob Lohmann) i Jens (Simon Sears) patrolują arabskie getto w pobliżu Kopenhagi. Gdy miejscowa społeczność dowiaduje się o śmierci przebywającego w areszcie nastolatka z pakistańskiej rodziny, ulice wypełnia rozwścieczony tłum.

 • Pod ciemnymi gwiazdami 22:25

  Młoda Moll mieszka na brytyjskiej wyspie Jersey. Despotyczna matka zaplanowała jej całą przyszłość. W nadmorskim miasteczku pojawia się tajemniczy Pascal. Moll zakochuje się w nim bez pamięci.

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO