Seksternet

Seks randki, seksting - co to jest i dlaczego warto uważać ?

Obecnie popularne stało się zjawisko sekstingu i seks randek które zaczynają się w Internecie. Stron, które nastawione są głównie na takie potrzeby użytkowników, jest naprawdę cała masa. Niektóre aplikacje, które początkowo miały być stricte randkowe, nagle stają się siedliskiem osób, którym zależy na znalezieniu kochanka i potencjalnego partnera do dzielenia łóżka. Teraz stajemy się coraz śmielsi – zapominamy o barierze wstydu, którą mamy na pierwszych randkach z osobami, które poznajemy na żywo. To nie wróży dobrze, ponieważ Internet jest niebezpieczny w nieodpowiednich rękach i równie niebezpiecznych osób nie brakuje. Nie możemy zapominać o tym, że mimo wszystko, dzielimy się informacjami o sobie, swoich przyzwyczajeniach, życiu, miejscu pracy i zamieszkania z OBCĄ OSOBĄ. Sami ściągamy na siebie potencjalne zagrożenie. Dlaczego trzeba uważać w sieci?

SEKSTING

Jeśli obie osoby się na to decydują – czemu nie. Nie możemy być jednak pewni, że po drugiej stronie faktycznie jest ta osoba, za którą się podaje. Oczywiście nie możemy generalizować, bo oszustem może okazać się osoba jedna na dziesięć, albo nawet jedna na sto. Mimo wszystko zawsze trzeba myśleć o swoim bezpieczeństwie. Jest to również niebezpieczne pod innym względem – nigdy nie wiemy, czy nie zdenerwujemy drugiej osoby na tyle, że nie zdecyduje się na upublicznienie naszych sugestywnych zdjęć czy wiadomości, szargając naszą reputację. NIE ZAPOMINAJMY o tym, że tak naprawdę nie znamy osoby po drugiej stronie, niezależnie od tego, ile wiadomości (nie tylko pikantnych) byśmy nie wymienili. To groźne zjawisko, niektórzy zapominają, aby to kontrolować. I nieszczęście gotowe.

SEKS RANDKI

Jeśli seksting przebiegał pomyślnie, przeważnie dwie osoby decydują się na to, że przeniosą swoje wyobrażenia i fantazje do świata rzeczywistego. Bardzo łatwo jest wpaść w niebezpieczne szpony. NIGDY nie możemy być pewni, czy osoba, która się pojawi, jest osobą, która nie zrobi nam krzywdy. Dobrze więc na pierwsze spotkanie wybrać się z zaufaną osobą, która z dystansu nas trochę podejrzy, a jeśli umawiamy się z kimś w domu lub hotelu, warto poinformować kogoś nam przyjaznego, gdzie i z kim będziemy, aby w razie braku informacji z naszej strony – mogła odpowiednio szybko zareagować. Istnieje bowiem ryzyko wielu potencjalnie niepożądanych sytuacji, do których należy porwanie, gwałt czy inne działania, które są niezgodne z naszymi oczekiwaniami.

Pamiętajmy również, że nie wiemy jakie seksualne życie prowadzi nasz partner, gdy pierwszy raz idziemy z nim na seks randkę – musimy więc pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu, ponieważ bardzo łatwo złapać chorobę weneryczną, a możliwe jest również zajście w ciążę. Stosunek przerywany nie jest w tym przypadku wskazany. Tak naprawdę nie znamy tej osoby, jeśli umawiamy się na pewien układ, nikt nie chce wyjść na nim inaczej, niż zakładano. Dlatego jeśli kobiecie urwie się kontakt z kochankiem, a potem dowie się, że jest w ciąży – po prostu kompletnie nie będzie wiedziała co robić.


Mimo wszystko, jeśli obydwie osoby wyrażają chęć na prowadzenie takiego układu i czują się w tym dobrze i swobodnie, nie robiąc przy tym nikomu krzywdy – z pewnością będzie bardzo przyjemnie. Warto jednak zawsze uważać, mimo wszystko. Nawet znając czasem kogoś bardzo długo, mamy niemałą szansę nieco się sparzyć. A jak wyglądają wasze przeżycia z portalami z ofertami seks spotkań? Czy ktoś z was był w jakieś relacji opartej na seksie?


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO