Gdzie obejrzeć

Jak zostać gwiazdą? online
Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów z całej Polski. Okazuje się, że niejaka Ostra, która pokłóci się z jednym z jurorów, zostanie tam wciągnięta i okaże się, że ma wielki głos. Ile zapłaci za sławę? 

Gatunek: Komedia obyczajowa 
Produkcja: Polska 
Rok produkcji: 2020
Reżyseria: Anna Wieczur-Bluszcz 
Scenariusz: Piotr Jasek / Julia Kamińska / inni

 

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu 

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” szuka muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi do sławy, a komu trzeba będzie wylać kubeł zimnej wody na głowę, zadecyduje jury: Olo - niegdyś popularny piosenkarz, Ewa - królowa social mediów, a także pierwsza dama polskiego jazzu - Urszula Dudziak we własnej osobie. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej niejaka Ostra. To zbuntowana nastolatka, która jest oburzona arogancją jurora, który w sposób lekceważący zachowuje się wobec jej matki. Skandal jest na rękę producentowi, który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej dalej, aby podbić oglądalność. Oprócz niesamowicie wybuchowego charakteru - dziewczyna ma wspaniały głos. Jak dalej potoczą się jej losy?

 


Gdzie obejrzeć cały film Jak zostać gwiazdą? i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Jak zostać gwiazdą? online. Pełną obsadę filmy Jak zostać gwiazdą? znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada 

Katarzyna Sawczuk - Ostra 
Maciej Zakościelny - Olo Zawistowski 
Julia Kamińska - Ewa Dykty 
Tomasz Karolak - producent 
Urszula Dudziak - Urszula Dudziak 
Anita Sokołowska - matka Ostrej
Maria Pakulnis 
Krzysztof Ibisz 
Wojciech Solarz 

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO