Powstaje serial „Clarice"

Clarice – nowy serial jako kontynuacja „Milczenia owiec”. Kiedy będzie premiera serialu?

„Milczenie owiec” jest jedną z najsłynniejszych produkcji z udziałem Anthony’ego Hopkinsa, który wcielił się w Hannibala Lectera. Chociaż film powstał już prawie dwadzieścia lat temu, wciąż cieszy się wielką popularnością i jest oglądany przez widzów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że postanowiono wykorzystać potencjał przedstawionej w filmie historii i stworzyć o niej serial. Jakiś czas temu stacja CBS zamówiła serial zatytułowany „Clarice”, którego akcja będzie się rozgrywać niedługo po wydarzeniach, które miały miejsce w filmie. Widzowie tym razem będą mogli lepiej poznać prywatne życie agentki FBI, Clarice Starling, w którą do tej pory wcielała się Jodie Foster.

Kadr z filmu "Milczenie owiec"

W serialu „Clarice” tytułową bohaterkę zagra Rebecca Breeds, która występowała między innymi w „Na wysokiej fali” czy „Slam”. Na ekranie zobaczymy również Kala Penna, Nicka Sandowa, Devyn A. Tyler i Michaela Cudlitza.

Szczegóły nowej produkcji

Akcja nowego serialu będzie się rozgrywać w 1993 roku, czyli pół roku po wydarzeniach, które mogliśmy śledzić w filmie „Milczenie owiec”. Nieustraszona i błyskotliwa agentka Starling wciąż będzie brać udział w badaniu najbardziej zagmatwanych i mrocznych spraw. Jej niezwykłe cechy charakteru będą sprawiać, że wszelkiego rodzaju przestępcy oraz szaleńcy będą szczególnie się interesować jej osobą. Podczas kontaktów z nimi agentka będzie czerpać siłę ze swoich trudnych doświadczeń z przeszłości, dzięki którym będzie umiała odnaleźć się w świecie rządzonym głównie przez mężczyzn.

Za produkcję serialu odpowiada Alex Kurtzman, który tworzył między innymi takie seriale, jak „Star Trek: Discovery” czy „Jeździec bez głowy”. Producentką jest również Jenny Lumet, która pisała scenariusz do filmu „Rachel wychodzi za mąż”, wyreżyserowanego przez twórcę „Milczenia owiec” - Jonathana Demme. Jeszcze nie zdradzono dokładnej daty premiery nowego serialu, ale wiadomo już, że została ona zaplanowana na tak zwany midseason, czyli na okres, który rozpoczyna się wraz z nowym rokiem. Premiera odbędzie się więc najprawdopodobniej między styczniem a kwietniem 2021 roku.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO