Czekacie na 4. sezon?

Szkoła dla elity sezon 4. online – powstanie kolejna część hiszpańskiego hitu z Netfliksa

Seriale Netfliksa znają już niemal wszyscy miłośnicy wirtualnej rozrywki. Amerykański gigant stał się bardzo poważną konkurencją dla tradycyjnej telewizji i innych form audiowizualnej rozrywki. Nie ma w tym nic dziwnego – w ofercie platformy znajdziemy dziesiątki świetnych tytułów, które zapewniają setki godzin świetnej zabawy. Zaletą prezentowanych treści jest ich różnorodność – pojawiają się tu filmy i seriale z całego świata. Jedną z ciekawszych produkcji ostatnich lat jest chociażby „Szkoła dla elity” – hiszpański serial opowiadający o losach uczniów jednej z elitarnych placówek szkolnych. Pierwsze trzy sezony przypadły do gustu milionom fanów na całym świecie – dla wszystkich z nich mamy dobre wiadomości.

Materiały prasowe Netflix

Kilka dni temu poinformowano, że powstanie czwarty sezon serialu. Niemal pewne jest, że tak jak poprzednie odsłony zadebiutuje on właśnie na Netfliksie.

Czwarty sezon „Szkoły dla elity” – fabuła i obsada

Na razie nie wiemy wiele na temat fabuły. Spodziewać się jednak możemy kontynuacji zagmatwanych losów młodych ludzi, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w prawdziwie dorosłym życiu. Niektórzy fani mogą czuć się jednak zawiedzeni – już teraz wiadomo, że z serialem pożegnali się między innymi: Danna Paola, Álvaro Rico i Jorge López. Co z fabułą? Prawdopodobnie nadal będzie się ona kręcić wokół przyjaźni i miłości. Na premierę pewnie jeszcze poczekamy – pozostało więc cieszyć się samą zapowiedzią. Czas oczekiwania warto natomiast wykorzystać na nadrobienie innych produkcji z platformy.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO