O czym będzie?

„Alienista” - znamy już datę premiery 2. sezonu!

„Alienista” to popularny serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w ponurym i pełnym tajemnic Nowym Jorku z końca XIX wieku. Produkcja, którą w Polsce można oglądać między innymi na Netflixie, od początku cieszy się dużą popularnością. Nic więc dziwnego, że twórcy podjęli decyzję o nakręceniu drugiego sezonu. W ostatnim czasie stacja TNT, która odpowiada za premierową emisję serialu ogłosiła, kiedy pojawią się nowe odcinki. Okazuje się, że premiera drugiego sezonu odbędzie się na TNT 26 lipca, zaraz po finale serialu „Snowpiercer”. Kontynuacja ukaże się z podtytułem „Anioł ciemności”.

"Alienista"/Materiały prasowe

Drugi sezon został oparty na książce „Anioł ciemności” autorstwa Caleba Carra. Ponownie zobaczymy w nim gwiazdy pierwszej odsłony, między innymi Dakotę Fanning, Daniela Brühla oraz Luke’a Evansa. W serialu wystąpią również Matthew Shear, Douglas Smith, Ted Levine i Robert Ray Wisdom. Pojawią się też nowe twarze – Melanie Field i Rosy McEwen.

Co nas czeka w nowych odcinkach?

W pierwszym sezonie „Alienisty” została przedstawiona sprawa całej serii morderstw prostytuujących się chłopców. Ze względu na szczególny charakter popełnianych zbrodni, policja postanowiła przekazać sprawę w ręce psychologa kryminalnego i prekursora w swojej dziedzinie, Laszlo Kreizlera, a także pracującego jako ilustrator w gazecie Johna Moore’a. Wkrótce do obu mężczyzn dołącza pracująca dla policji sekretarka, Sara Howard.

Wiadomo już, że drugi sezon opowie o zupełnie nowej sprawie. Sara zupełnie się już usamodzielni i będzie prowadzić własną agencję detektywistyczną. W pewnym momencie całym miastem wstrząśnie wieść o porwaniu córki hiszpańskiego konsula, Any Linares. Sara razem z Laszlo i Johnem, który pracuje już jako szanowany reporter „New York Timesa”, rozpocznie kolejne wielkie śledztwo. Wszelkie tropy zaczną wskazywać, że mają do czynienia z wyjątkowo niebezpiecznym i nieprzewidywalnym mordercą. Zobaczcie zwiastun nowego sezonu:Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO