Film od twórcy "Lejdis"

„Gorzko, gorzko!” - zakończono zdjęcia do nowej komedii Tomasza Koneckiego

Twórcy filmu „Gorzko, gorzko!” poinformowali, że właśnie zakończyli prace na planie. Nowy film Tomasza Koneckiego będzie komedią romantyczną o podrywaczu, który zrobi wszystko, żeby zdobyć serce pięknej nieznajomej. Nie powstrzyma go przed tym nawet fakt, że dziewczyna już za dwa tygodnie ma wziąć ślub z innym mężczyzną. Scenariusz do nowej produkcji napisał Andrzej Gołda, który pracował wcześniej między innymi przy takich filmach jak „Pan T.” czy „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Na ekranie zobaczymy z kolei takich aktorów jak: Rafał Zawierucha, Mateusz Kościukiewicz, Zofia Domalik, Agnieszka Więdłocha, Edyta Olszówka, Marcin Perchuć, Cezary Pazura, Anna Dereszowska, Emilia Krakowska, Romasz Sapryk oraz Rafał Rutkowski.

"Gorzko, gorzko!"/Materiały prasowe

Twórcy jeszcze nie zdradzili daty premiery filmu „Gorzko, gorzko!”. Zapowiedzieli za to, że produkcja zapewni widzom porządną dawkę rozbrajającego humoru.

O czym będzie?

Film opowie o przypadkowym spotkaniu z piękną nieznajomą, które wywróci do góry nogami życie odnoszącego sukcesy w agencji reklamowej Tomka (Mateusz Kościukiewicz). Mężczyzna zamiast podpisać intratny kontrakt nagle straci wsyzstko – dom, pracę i drogi samochód. Pozostawiony w sytuacji bez wyjścia będzie musiał wprowadzić się do brata Janka (Rafał Zawierucha), który podkochuje się w kwiaciarce Klarze (Agnieszka Więdłocha) i jest stroniącym od ludzi komputerowym freakiem. Tomek postanawia zaproponować Jankowi pewien układ. Pomoże mu w miłosnych podbojach, jeśli ten odszuka nieznajomą. Janek dzięki swoim hakerskim umiejętnościom odszukuje tajemniczą piękność. Okazuje się, że ma ona na imię Ola (Zofia Domalik) i za dwa tygodnie ma wyjść za syna ministra sprawiedliwości. Żeby zbliżyć się do Oli, Tomek postanawia wkraść się w łaski ministrowej (Edyta Olszówka) i proponuje jej, że nakręci film z przygotowań do ślubu jej syna. Jak się można domyślać, skupi mężczyzna się nie na zrobieniu dobrego materiału, ale na próbie uwiedzenia panny młodej.

Czekacie już na premierę filmu „Gorzko, gorzko”? W tym czasie koniecznie obejrzyjcie zabawną komedię „Szefowie wrogowie 2”. mocnych wrażeń dostarczą wam również takie produkcje jak „Efekt motyla” czy „Champion 3: Odkupienie”.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO