Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Anna Dereszowska - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, dzieci, plotki

AKPA

Anna Dereszowska jest polską aktorką, która na swoim koncie ma wiele pamiętnych ról. Potrafi zagrać tak samo dobry, jak i zły charakter. Jest kokietką tak samo, jak twardą babką. Wydaje się, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Poznajcie lepiej Dereszowską! 

Wszystko o: Anna Dereszowska 

Data i miejsce urodzenia: 7 stycznia 1981, Mikołów 
Zawód: aktorka, wokalistka 
Partner: Piotr Grabowski (rozstanie), Daniel Duniak
Dzieci: Lena (2008), Maks (2015) 
Wzrost: 170 cm 
Waga: brak informacji
Instagram: @dereszowska 

Kariera 

W 2003 roku Dereszowska ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. W 2002 roku zadebiutowała rolą Marii Antonownej w „Rewizorze” Mikołaja Gogola na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Współpracuje z warszawskimi teatrami Studio Buffo i Teatr Syrena. Większości jest znana jako posterunkowa Kalina Fatalska ze „Złotopolskich. Na swoim koncie ma również role w takich serialach i filmach jak „Klub Szalonych Dziewic”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Nigdy nie mów nigdy”, „Lejdis”, czy „Mayday”. 

Oprócz aktorstwa – drugim wielkim talentem Dereszowskiej jest śpiew. W 2010 roku wygrała Złoty Samowar za wykonanie utworu „Aktrisa” na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. W 2011 roku wydała swój debiutancki album studyjny „Już nie zapomnisz mnie”. 

 


Pozostałe przedsięwzięcia 

Wystąpiła w kilku teledyskach m.in. do piosenki „Patrzę w Ciebie” zespołu DeMono. Była opiekunką zwycięskiej drużyny drugiej edycji programu „Mali Giganci”. Brała udział w programach „Ranking gwiazd” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wzięła udział w jednym odcinku programu „Starsza pani musi fiknąć”. Wystąpiła w drużynie w jednym z odcinków teleturnieju „Kocham cię, Polsko!”. 

Życie prywatne 

Była związana z aktorem Piotrem Grabowskim, z którym doczekała się córki – Leny. Z fotografem Danielem Duniakiem ma syna Maksa. 
Anna Dereszowska - najlepsze role aktorkiAnna Dereszowska to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, a także piosenkarka. Na stałe związana jest z teatrem muzycznym Studio Buffo w Warszawie. Zadebiutowała w 2002 roku rolą Marii Antonownej w „Rewizorze” w reżyserii Domalika na scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie. Rozpoznawalność przyniosły jej role telewizyjne w takich serialach jak „Złotopolscy”, „Klub szalonych dziewic” czy „Prawo Agaty”. Ma jednak na swoim koncie wiele ról filmowych, które doprowadziły się do czołówki najlepszych aktorek w Polsce. Wybraliśmy pięć jej najlepszych produkcji. 

 Anna Dereszowska - najlepsze role

1. „Lejdis”, reż. T. Konecki (2008) 
2. „Nigdy nie mów nigdy”, reż. W. Pacyna (2009)
3. „Mayday”, reż. S. Akina (2019)
4. „Randka w ciemno”, reż. W. Wójcik (2010)
5. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, reż. P. Vega (2016)

W 2020 roku będzie można oglądać Dereszowską w nowych produkcjach takich jak „Gorzko, gorzko” czy „Będzie dobrze, kochanie”. Jeśli chcecie więcej dobrych ról w jej wykonaniu - zobaczcie „Odwróceni. Ojcowie i córki” czy „Echo serca”. Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO