Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Agnieszka Więdłocha - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, kariera, plotki

AKPA

Agnieszka Więdłocha największą popularność zdobyła dzięki filmowi „Planeta Singli”. Jednak sławna stała się już dużo wcześniej, za sprawą wielu innych ról. Poznajcie lepiej Agnieszkę Więdłochę - aktorkę, która stara się żyć eko. 

Wszystko o: Agnieszka Więdłocha 

Data i miejsce urodzenia: 12 stycznia 1986, Łódź 
Zawód: aktorka 
Partner: Antoni Pawlicki (mąż od 2018 - obecnie)
Dzieci: brak 
Wzrost: 165 cm
Waga: ok. 50 kg
Instagram: @agnieszka.wiedlocha.official

Młodość 

Więdłocha ukończyła szkołę muzyczną. Jest również absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera. Jest laureatką „Złotej Maski” - łódzkiej nagrody teatralnej - za najlepszy debiut sezonu 2009/2010. 


Kariera 

Swoją rozpoznawalność zaczęła od roli Leny Sajkowskiej w serialu wojennym „Czas honoru”. Później pojawiła się w takich serialach jak „M jak miłość” czy „Lekarze”. W 2016 roku wcieliła się w rolę Ewy Krassowskiej w serialu „Komisarz Alex”. Największą popularność zdobyła jednak, kiedy zagrała w „Planecie singli”. Od 2019 roku, wraz z filmowym partnerem - Maciejem Stuhrem - prowadzi audycję „Planeta singli” na antenie Radia Zet. 

Życie prywatne 

Więdłocha ma młodszego brata. Od 2018 roku jest żoną Antoniego Pawlickiego. 
Agnieszka Więdłocha - gwiazda Planety Singli. Najlepsze roleAgnieszka Więdłocha urodziła się 12 stycznia 1986 roku w Łodzi. W 2009 roku została absolwentką na Wydziale Aktorskim Łódzkiej Szkoły Filmowej. Po raz pierwszy pojawiła się w produkcji "Teraz albo nigdy!". Swoją popularność zawdzięcza rolom w takich produkcjach jak "Czas honoru" oraz "Lekarze". Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie "Nie ten człowiek". Większej grupie dała się poznać jako Ania w filmie "Planeta Singli". Na swoim koncie ma również role w produkcjach takich jak "Czas honoru" czy "Kobieta sukcesu". Zobaczcie jej najlepsze role filmowe i serialowe. Agnieszka Więdłocha - najlepsze role 

1. Planeta Singli, reż. M. Okorn, 2016
2. Po prostu przyjaźń, reż. F. Zylber, 2016
3. Czas honoru, reż. G. Kuczeriszka, 2008
4. Planeta Singli 2, reż. S. Akina, 2018
5. Powiedz TAK!, reż. P. Yoka, 2016

Zobaczcie ją również w takich produkcjach jak "Kobieta sukcesu" oraz "Proceder". Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO