Skiny do Fornite. Pobieranie Fortnite na PC. Czytaj więcej o wyjątkowej grze na Spokeo.pl

Fortnite przebojem wdarł się do czołówki najchętniej ogrywanych produkcji ostatnich lat. Dynamiczna i zręcznościowa rozgrywka, która połączona została z pastelową grafiką, okazała się kluczem do sukcesu deweloperów. Fortnite jest także obecnie jedną z najchętniej oglądanych gier – bez trudu znajdziemy kanały YouTube i transmisje Twitch poświęcone tylko tej grze. Producenci dbają o regularne aktualizacje i nową zawartość, która pojawia się wraz z nowymi sezonami rozgrywki. Do najciekawszych modyfikacji zaliczyć z pewnością można zmiany na mapie i wciąż poszerzający się arsenał broni, który gracz wykorzystać może na wirtualnym polu walki. 

polygon.com

Fortnite pobieranie i gra

Jednym z najważniejszych atutów gry jest to, że mamy do czynienia z produkcją free to play. Oznacza to, że jest ona całkowicie darmowa. Wystarczy, że pobierzemy na dysk naszego komputera aplikację Epic Store. Po jej zainstalowaniu i stworzeniu darmowego konta, mamy możliwość dodania Fortnite do nasze biblioteki, pobrania gry i jej uruchomienia. Początkowo możemy mieć problem z opanowaniem zasad rozgrywki, szczególnie jeśli trafimy na bardziej doświadczonych graczy. Sama gra jest jednak raczej mało stresująca i pozwala na odprężenie się po ciężkim dniu.


Skiny do Fortnite

Podobnie jak większość darmowych gier wieloosobowych, Fortnite oferuje skórki, które zmieniają wygląd kierowanej przez nas postaci. Nowe skiny do Fortnite pojawiają się najczęściej wraz z premierą nowego sezonu i są dopasowane tematycznie do jego motywów przewodnich. Za ich pomocą możemy zmieniać zarówno wygląd postaci, jak i broni podstawowej jaką posługują się gracze podczas zdobywania niezbędnych w grze surowców. Skiny na ogół są płatnymi dodatkami, które nie mają wpływu na rozgrywkę. Darmowe skórki do Fortnite można zdobyć dzięki akcjom promocyjnym bądź systematycznej grze, dzięki której otrzymamy promocyjne pakiety dodatków. 

Sprawdź też wymagania sprzętowe Fortnite i nie daj się zaskoczyć małej ilości fpsów. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO