Darmowe skórki do Counter Strike. Skiny co CS GO. Czytaj więcej na Spokeo.pl

Counter Strike to drużynowa gra zręcznościowa, która zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Obiektem marzeń graczy stały się skiny, czyli wartościowe skórki zmieniające wygląd elementów gry. W popularnym CSie mierzą się dwie pięcioosobowe drużyny. Zadaniem pierwszej jest podłożenie bomby lub zabicie przeciwników. Ich oponenci mają natomiast na celu nie dopuścić do podłożenia ładunku lub rozbroić już tykającą bombę. Gra zyskała międzynarodową popularność już za sprawą swojej kultowej wersji – 1.6. Obecnie najpopularniejsza jest nowa odsłona z podtytułem Global Offensive. Wraz z nią do gry trafiły tak popularne skórki.

steamcomunnity.com

Czym są skórki?

Skiny to nic innego jak modyfikacja wyglądu broni. Podzielone są na kilka klas jakości i zużycia. Najdroższe są oczywiście te, które prezentują sobą najwyższą jakość i skrajnie ciężko trafić je w skrzynkach – specjalnych pojemnikach, które otworzyć możemy dzięki kluczom nabywanym za realne pieniądze. Skórki nie modyfikują rozgrywki – nie sprawiają, że nasza postać porusza się szybciej, strzela celniej albo jest bardziej odporna na ataki przeciwników. Są jednak na tyle popularne, że najdroższe skiny w CS GO kosztują nawet kilkanaście tysięcy dolarów.


Darmowe skórki do CS GO – jak je zdobyć?

Dość trudne jest darmowe zdobycie darmowych skinów do Counter Strike – nie oznacza to jednak, że jest to niemożliwe. Darmowe skórki możemy wygrać w różnych konkursach i loteriach. Co ciekawe, możemy też otrzymać je po prostu grając. Wówczas po meczu losowo przydzielane są skiny broni – szczęśliwcy mogą liczyć na naprawdę atrakcyjne nagrody. Na YouTube znajdziemy filmy, które uwieczniły moment nagrodzenia gracza wyjątkową skórką wartą setki dolarów. Ciekawe nagrody możemy również otrzymać śledząc największe turnieje, podczas których mierzą się najlepsi. Wówczas łącząc nasze konto Steam ze streamingową platformą Twitch bierzemy udział w losowaniu okolicznościowych nagród pamiątkowych. Możemy też spróbować szczęścia w otwieraniu skrzynek – na przykład sprzedając przedmioty z ekwipunku i kupując klucze do pojemników. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO