Premiera w styczniu

Psy 3. W imię zasad online – hitowa seria wraca. Zobacz zwiastun [WIDEO]

Fani polskiego kina czekali na ten film wiele lat. Już wkrótce na ekrany kin trafi najnowszy film w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Niedługo będziemy mieli okazję obejrzeć „Psy 3. W imię zasad”  - kontynuacje niemal kultowej już serii polskich filmów. Pierwszy film „Psy” zadebiutował w roku 1992, jego kontynuacja „Psy II: Ostatnia krew” pojawił się na ekranach 2 lata później. Widzowie doczekali się więc kontynuacji po nieco ponad 25 latach. 

YouTube

Najnowszy film Władysława Pasikowskiego zadebiutuje w styczniu przyszłego roku – dokładną datę poznaliśmy dzięki zwiastunowi dostępnemu w internecie. Film można będzie obejrzeć od 17 stycznia 2020 roku.

Psy 3. W imię zasad – obsada i fabuła

W filmie zobaczymy kilka postaci, które mieliśmy okazję podziwiać w poprzednich częściach. Najważniejszą informacją dla fanów jest powrót Franza Maurera, w którego po raz kolejny wcieli się Bogusław Linda. W rolę Waldemara Morawca „Nowego” wcieli się zaś Cezary Pazura. Na ekranie nie zabraknie też innych gwiazd polskiego kina. W filmie wystąpią między innymi Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Jan Frycz czy Artur Żmijewski. Co wiemy o fabule? Maurer wyjdzie z więzienia po 25 latach odsiadki. Musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Niedługo później spotyka „Nowego”. Na ten film z pewnością warto iść – choćby w imię zasad. 


Może zainteresują Cię także:

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO