Gdzie obejrzeć

Bóg płodności gdzie obejrzeć online?
Dla wielu osób narodziny dziecka to najważniejszy dzień w życiu. Nic więc dziwnego, że wiele par, które mają problem z zajściem w ciążę, decyduje się na współpracę ze specjalistami z zakresu zwalczania bezpłodności. Tak też było w przypadkach opisywanych w filmie „Bóg płodności” – tym razem jednak doprowadziło to do ogromnego skandalu. 

Tytuł oryginalny: Baby God
Gatunek: Dokumentalny
Twórca: Hannah Olson
Rok premiery: 2020
Kraj: USA
Platforma: HBO GO

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Dokumentalny film pod tytułem „Bóg płodności” opowiada o ogromnym skandalu, który miał miejsce w Las Vegas w USA. Głównym podejrzanym jest w tym przypadku doktor Quincy Fortier, który przez lata pomagał setkom w zajściu w ciążę. Wiele lat później na jaw wychodzi jednak szokująca prawda, do której dochodzą dzieci urodzone w wyniku jego pomocy. Testy DNA i strony genealogiczne jednoznacznie bowiem wskazują, że to Fortier jest ich ojcem i użył własnego nasienia do zapłodnienia ich matek – kobiety o niczym nie wiedziały. Ten wstrząsający dokument ujawnia mroczne sekrety doktora i pozwala na wnikliwe zgłębienie tematu. Film obejrzeć można za pośrednictwem serwisu HBO GO. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun. 

Bóg płodności – zwiastun 

Szukasz innych dokumentalnych produkcji? Polecamy serial Obce światy oraz filmy Bohaterowie z Wapna i Księżna Diana. Własnymi słowami.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO