Kim jest?

Harry Styles - były członek One Direction. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, orientacja kontakt, telefon, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

wegow.com

Harry Styles jest brytyjskim piosenkarzem i aktorem. Najbardziej kojarzony jest ze swoich występów z zespołem „One Direction”, do którego należał w latach 2010-2016. Obecnie skupia się na solowych występach, a w mediach co i rusz głośno jest o nim przeważnie z powodu plotek o jego domniemanej orientacji seksualnej. Poznajcie lepiej Harry’ego.

Wszystko o: Harry Styles

Pełne imię i nazwisko: Harry Edward Styles
Data i miejsce urodzenia: 1 lutego 1994, Redditch
Zawód: piosenkarz, aktor, model
Partnerka: brak
Dzieci: brak
Wzrost: 183 cm
Waga: ok. 74 kg
Instagram: @harrystyles

Młodość

Harry urodził się w Redditch i jest drugim dzieckiem Desmonda Stylesa i Anne Cox. Ma starszą siostrę, która ma na imię Gemma. Uczęszczał do Holmes Chapel Comprehensive School. Jako piosenkarz zadebiutował w boys bandzie White Eskimo, gdzie występowali prywatnie w Holmes Chapel.


Kariera

Jego kariera zaczęła się w 2010 roku kiedy wystąpił w programie „X Factor”. Udało mu się przejść do tzw. „bootcampu”, ale odpadł z programu. Zgodził się na dołączenie do nowo powstającego boys bandu One Direction, który wymyślił juror programu Simon Cowell. Zespól zakwalifikował się do występów na żywo. Dotarli wspólnie do finału, gdzie zajęli trzecie miejsce.
Ich kariera rozwinęła się bardzo szybko i w mig stali się ulubieńcami nastolatek. Ich pierwszy album nosił tytuł „Up All Night”. Wylansowali wspólnie przeboje „What makes you beautiful” czy „One way or another”.
W 2015 roku poinformowali o zawieszeniu działalności zespołu, a ich drogi się odeszły. Styles rozpoczął wtedy karierę solową i wydał singiel „Sign of the times”, którym zapowiadał album „Harry Styles”. W 2019 roku wydał krążek „Fine Line”.
Jest również aktorem – zagrał w filmie „Dunkierka”. Starał się również m.in. o rolę w „Małej Syrence”.

Życie prywatne

Związany był z takimi gwiazdami jak Taylor Swift czy Kendall Jenner. W mediach jednak wciąż pojawiają się spekulacje jakoby Styles był gejem, o czym świadczyć ma jego ubiór i kilka tekstów jego piosenek.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO