Wielki powrót po latach!

Plotkara - teaser nowej odsłony serialu

"Plotkara" to serial, który emitowany był w latach 2007-2012. Opowiadał o grupie przyjaciół, którzy chodzą do jednej szkoły, a których życie staje się pożywką dla tajemniczej Plotkary, która uwielbia mieszać w ich życiu. Uwielbia również opisywać na swoim blogu wszystko, co dzieje się na Upper East Side. Już niebawem będziemy mogli wrócić do tego klimatu... 

Materiały promocyjne serialu

Plotkara - teaser spin-offa

Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford i Ed Westwick. Podstawowa obsada serialu "Plotkara". Dzięki serialowi do dzisiaj są jednymi z najpopularniejszych aktorów. Kiedy pierwszy raz pojawiły się informacje, że "Plotkara" miałaby powrócić - wszyscy liczyli na to, że zobaczymy ich życie po około ośmiu latach od zakończenia serialu. Nic bardziej mylnego! 

Okazało się bowiem, że zobaczymy zupełnie nowe twarze, ale faktycznie - serial będzie miał miejsce osiem lat po wydarzeniach z oryginalnej wersji serialu. Wiele było owiane tajemnicą, ale wkrótce dowiedzieliśmy się, kto zagra w produkcji. Jest sporo nowych, świeżych twarzy! 

Serial początkowo dostał jeden sezon i będzie liczył 10. odcinków. Jego fabuła znowu skupi się na pokoleniu nastolatków, którzy uczęszczają do prywatnej szkoły w Nowym Jorku. I ponownie - ich losy dokładnie będzie śledziła "Plotkara". Zobaczymy m.in. jak dzisiaj wygląda świat nastolatków, kiedy to media społecznościowe mają wielki wpływ na nastolatków. Przyjdzie nam również zmierzyć się z tym, jak mocno zmienił się Nowy Jork na przestrzeni ośmiu lat. 


Produkcja wypuściła już oficjalne plakaty promujące serial. A także postanowili pokazać teaser serialu. W końcu mogliśmy więc zobaczyć, jaki klimat będzie miał serial! Wiemy również, że ponownie głosem "Plotkary" będzie, niezastąpiona w tej roli, Kristen Bell

W nowej obsadzie będziemy oglądać Whitney Peak, Emily Alyn Lind, Jordana Alexandera, Evana Mocka, Thomasa Doherty, Ziona Moreno, Eli Brown, Savannah Smith oraz Tavi Gevinson. 

Premiera już 8 lipca 2021 roku na HBO Max

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO