Zapowiedź sezonu

Cień i kość - serial powróci z 2. sezonem

"Cień i kość" to jeden z najbardziej zapowiadanych seriali na Netflixie w tym roku. Serial powstał na podstawie książek Leigh Bardugo, które zyskały spore uznanie wśród czytelników. Liczono więc, że to zainteresowanie udzieli się również serialowi. I faktycznie - tak się stało. Wszyscy snuli plany dotyczące 2. sezonu, ale długo nie było oficjalnego zamówienia od Netflixa. Aż do teraz. Oficjalnie zamówiono kontynuację produkcji. 

Materiały promocyjne serialu

Cień i kość - będzie 2. sezon 

Historia Aliny bardzo spodobała się widzom, więc wydawało się, że to jedynie formalność, kiedy Netflix zamówi 2. sezon. Ale długo się wstrzymywano. A plany były ambitne - twórcy mówili o wprowadzeniu nowych postaci, rozwoju wielu wątków... I doczekano się! Na koncie serialu na Instagramie pojawił się film z członkami obsady. Aktorzy w zabawny sposób prosili, aby fani pomogli im przywołać światło, w celu ogłoszenia dobrych informacji. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Shadow and Bone (@shadowandbone)


Niedługo później na oficjalnym kanale Netflixa na YouTube wypuszczono oficjalne wideo, które miało poinformować o zamówieniu 2. sezonu serialu. 

TVLine podało, że zarówno twórca serialu, jak i autorka książek, nie mogą doczekać się dalszej pracy nad historią. 

Nie wiadomo póki co, kiedy dostaniemy nowe odcinki, ale można spodziewać się, że najprędzej będzie to 2022 rok. Pierwszy sezon jest dostępny na Netflixie. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO