Powstanie 2. część filmu

Cruella okazała się absolutnym hitem!

Wszyscy czekali na tę premierę, chcąc zobaczyć, czy będzie to majstersztyk, czy raczej absolutna klapa. Okazało się, że film jest strzałem w dziesiątkę. Doskonale poszło mu na otwarciu w kinach, ponieważ w niecałe dwa tygodnie udało się zarobić na produkcji około 87 milionów dolarów. A to jeszcze bez dodania zarobków z Disney+! Nikogo nie powinno więc dziwić, że Disney postanowił stworzyć 2. część przygód "Cruelli". 

Materiały promocyjne filmu

Cruella - powstanie 2. część filmu 

Film "Cruella" przenosi nas do lat 70., kiedy w Londynie trwa punkrockowa rewolucja. Poznajemy Estellę, która jest kreatywną i bystrą dziewczyną, która marzy o tym, aby zdobyć sławę na swoich projektach ubrań. Dziewczynie jednak nie idzie tak, jakby tego chciała, więc zaprzyjaźnia się z dwoma złodziejami (Nochalem i Baryłą). Żyją wspólnie na londyńskich ulicach i trudnią się drobną kradzieżą. Jednak pewnego dnia talent Estelli przemawia do Baronessy von Hellman, legendarnej projektantki. I to właśnie ich relacja stanie się początkiem wydarzeń, które ostatecznie zamienią Estellę w Cruellę - żądną zemsty i bezwzględną, opowiadającą się po nikczemnej stronie. 

Disney zachwycony tym sukcesem, postanowił, że stworzy 2. część filmu o przygodach Cruelli. Według portalu Hollywood Reporter - nad filmem czuwać mają te same osoby, a w główną bohaterkę ponownie wcieli się Emma Stone. Póki co nie wiadomo jednak, o czym dokładnie miałaby być 2. część filmu. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO