Zakończenie 6. sezonu gorące jak piekło?

Lucyfer - co wydarzy się w finałowym sezonie? [SPOJLERY!]

Sezon 5B "Lucyfera" już za nami. Czekało na nas sporo zaskakujących wydarzeń, a emocje z pewnością sięgnęły zenitu. Musieliśmy pożegnać się z jednym z głównych bohaterów - Danem. Musieliśmy także przeżyć chwilową śmierć Chloe. Jak zakończył się sezon 5B? Zaskakująco. Lucyfer Morningstar, znany diabeł, został... nowym bogiem. A ponadto w końcu wyznał Chloe miłość, w najbardziej kluczowym momencie. Dlatego pojawia się pytanie - co czeka nas w 6. sezonie serialu? 

Materiały promocyjne serialu

Co czeka na nas w finale "Lucyfera"? 

Ildy Modrovich, która jest jedną z showrunnerek serialu, zdradziła w rozmowie z Variety jak zapowiada się 6. odsłona popularnego serialu: 

W każdym sezonie staramy się przepracować nowy problem Lucyfera, więc jest to zawsze nowy rozdział i kolejny krok w jego emocjonalnym rozwoju. Kiedy dostaliśmy propozycję zrobienia 6. sezonu, znaleźliśmy jeden wątek, ostatni rozdział historii, który powinniśmy poruszyć. Wydarzenia mają konsekwencje i wpływ na Lucyfera i Chloe. Wszyscy to przerabialiśmy. Kiedy jesteś w związku, gdy zawieracie małżeństwo, nie ma: żyli długo i szczęśliwie. Pojawiają się problemy, przeszkody i rzeczy, z którymi trzeba się zmierzyć i to ma wpływ na związek.

Zarówno Ilda, jak i drugi showrunner, Joe Henderson, zgodnie mówią, że kolejny sezon będzie bardziej... intymny. Że będą starali się wejść głębiej w uczucia i emocje bohaterów, lepiej poznać genezę tego, jacy są. 


Henderson zapowiedział również finałowy odcinek 6. sezonu "Lucyfera", mówiąc, że "kosztował ich więcej" niż ten sezonu 5B: 

Jeśli myślisz, że finał sezonu 5B był wielki, finał 6. sezonu... kosztował nas więcej. Pozostawiam to do interpretacji. 

Zdradzono również, że sezon 6. będzie miał 10 odcinków. I nie więcej. I wtedy nastąpi definitywne pożegnanie z ulubionymi bohaterami. Nie wiadomo nic więcej. Czy Dan powróci? A może uda mu się uporać z sumieniem i z piekła, przenieść się do nieba? Jakim Bogiem będzie Lucyfer? Czy ta zmiana nie sprawi, że jego związek z Chloe zostanie wystawiony na najcięższą próbę? Co dalej z Michałem? Jak potoczą się losy Amenadiela i pani doktor - Lindy? Czy Maze i Ewa będą żyły długo i szczęśliwie? 

Showrunnerzy serialu zgodnie mówią, że na odpowiedzi nie będziemy musieli czekać za długo. 

Wszystkie sezony "Lucyfera" obejrzycie na platformie Netflix


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO