Fincher negocjuje z Netflixem

Mindhunter - jednak powstanie 3. sezon?

Już powoli przyzwyczailiśmy się do myśli, że 3. sezon serialu "Mindhunter" nie powstanie. Wynikało to z kilku rzeczy. Chociaż nigdy nikt oficjalnie nie powiedział, że to koniec produkcji, to wielokrotnie pojawiały się różne pogłoski - a to Fincher był zbyt zajęty, a to nie miał pomysłu, a to Netflix zarzucał serialowi małą oglądalność, aż w końcu aktorzy zaczęli nowe projekty. Jednak, jak się okazuje, David Fincher złapał bakcyla, zmienił zdanie i chciałby stworzyć kolejny sezon produkcji. Ale czy Netflix da zielone światło? 

Materiały promocyjne filmu

David Fincher negocjuje z Netflixem 

Pierwszy raz takie pogłoski pojawiły się w kwietniu, ale nikt oficjalnie tego nie potwierdził. Teraz również próżno szukać stanowczego "tak" u Finchera czy przedstawicieli Netflixa, ale plotki nabierają tempa. Brytyjski serwis Small Screen twierdzi, powołując się na swoich informatorów, że Fincher i Netflix są coraz bliżej do podpisania umowy na stworzenie kolejnej części serialu. Ponoć Fincher "złapał bakcyla" i chciałby po prostu dokończyć to, co zaczął. 

Nie wiadomo jednak, jak to wszystko się potoczy, bo aktorom nie przedłużono kontraktów, a sam Fincher zajmował się innymi projektami np. "Mankiem" czy 2. sezonem "Miłość, śmierć i roboty". 

Fincher mówił, że męczyła go praca w Pittsburghu, a dodatkowo serial nie miał takiej oglądalności, która mogłaby usprawiedliwić wysoki budżet na produkcję. Ale plan miał - chciał stworzyć 5. sezonów. I chociaż to pewnie raczej będzie niemożliwe, to może chociaż dostaniemy dobre zakończenie w 3. sezonie? 

Obecnie David Fincher jest mocno zapracowany. Pracuje nad dwoma filmami - "Strangers" i "The Killer", a dodatkowo zamówiono już 3. sezon "Miłość, śmierć i roboty", więc jeśli "Mindhunter" miałby wrócić... to niezbyt prędko. 

Dwa sezony "Mindhuntera" można oglądać na platformie Netflix. Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO