Co zobaczymy?

Miłość i śmierć. Nowy serial HBO Max z Elizabeth Olsen. Zapowiedź

Już niebawem na platformie HBO Max pojawi się nowy serial z Elizabeth Olsen w roli głównej. Serial będzie nosił tytuł „Love and Death”, a aktorka wcielać się będzie w kobietę oskarżoną o zabójstwo siekierą. W internecie właśnie pojawiła się oficjalna zapowiedź produkcji, którą możecie obejrzeć tutaj. Ale wydaje nam się, że tę historię możecie już całkiem dobrze znać…

Elizabeth Olsen w nowym serialu HBO

Scarlet Witch z MCU jest wam zapewne dobrze znana – jest grana właśnie przez Elizabeth Olsen. A ta aktorka już niebawem będzie do oglądania w nowym serialu HBO Max. Wcieli się w Candy Montgomery, czyli gospodynię domową, którą oskarżono o morderstwo siekierą. Sprawa sięga aż do lat 80., jako że wydarzyła się naprawdę – Montgomery została oskarżona o zabójstwo żony swojego kochanka, której miała dokonać w ich domu za pomocą siekiery.

Materiały promocyjne serialu

Możecie kojarzyć nazwisko tej morderczyni, ponieważ w 2022 roku platforma Hulu również postanowiła nagrać serial o jej zbrodni. Serial ten zatytułowano „Candy” i zagrała w nim Jessica Biel (w Polsce można oglądać na platformie Disney+).

Serial z Elizabeth Olsen będzie nosił tytuł „Love&Death”, czyli „Miłość i śmierć”. Oprócz Olsen na ekranie zobaczymy również Jesse Plemonsa, który wcieli się z kolei w kochanka Candy – Allana Gore, ale również Lily Rabe i Krysten Ritter. Scenariuszem zajął się David E. Kelly („Wielkie kłamstewka”), a reżyserką jest Lesli Linka Glatter („Mad Men”). Serial zadebiutuje na platformie już w kwietniu 2023 roku.

Już teraz możecie zobaczyć zwiastun produkcji:


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO