Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Jessica Biel. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci, filmy i seriale. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

flickr.com

Jessica Biel to amerykańska aktorka i modelka, znana ze swoich roli w produkcjach "Candy: Śmierć w Teksasie" czy "Grzesznicy". Zobaczcie, jak dobrze ją znacie. 

Wszystko o: Jessica Biel 

Pełne imię i nazwisko: Jessica Claire Timberlake 
Data i miejsce urodzenia: 3 marca 1982, Ely 
Zawód: aktorka, modelka 
Partner: Justin Timberlake (mąż 2012-obecnie)
Dzieci: Silas Randall (2015), Phineas (2020)
Wzrost: 170 cm 
Waga: ok. 55 kg 
Instagram: @jessicabiel

Wczesne lata 

Urodziła się w Ely, miasteczku które położone jest w stanie Minnesota w USA. Jest córką Kimberly i Jona Biel. Ma młodszego brata Justina (1985). 


Kariera 

W wieku 12 lat przeniosła się do Los Angeles. Dwa lata później zaczęła grać w "Siódmym niebie". Zagrała również w takich produkcjach jak "Elizabethtown", "Powder Blue" czy "Wojna domowa". Niedawno można było oglądać ją w serialach "Grzesznica", a także "Candy: Śmierć w Teksasie". 

Życie prywatne 

Mieszka, wraz z mężem, w Brentwood. Ukończyła trzy semestry w Tufts University w Bostonie. W 2012 roku wzięła ślub z piosenkarzem Justinem Timberlakiem. W 2015 roku powitali na świecie swojego pierwszego syna - Silasa Randalla. W 2020 roku na świat przyszedł ich drugi syn - Phineas. 


Jessica Biel – najlepsze filmy i seriale 

Jessica Biel to amerykańska aktorka, o której w ostatnim czasie zrobiło się głośno za sprawą roli w serialu „Grzesznica”. Karierę rozpoczęła w wieku czternastu lat, gdy otrzymała rolę Mary Camden w serialu „Siódme niebo” - za tę kreację była nominowana do nagrody Teen Choice. Niedługo później zadebiutowała na dużym ekranie w filmie „Przyjadę do domu na święta”, w którym wystąpiła wraz z Jonathanem Thomasem. Z czasem podjęła współpracę z reżyserem Aaronem Spellingiem. Ważnym momentem w jej karierze okazał się rok 2001, w którym wystąpiła w komedii romantycznej „Letnia przygoda”. Największą popularność zdobyła za sprawą udziału w horrorze „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, który przez kilka tygodni po premierze znajdował się na pierwszym miejscu oglądalności w Stanach Zjednoczonych. Za rolę w filmie była nominowana do Saturna. W 2018 roku była nominowana do Złotego Globu za występ w serialu „Grzesznica”. Przedstawiamy pięć, naszym zdaniem najlepszych produkcji z udziałem Jessici Biel.

1. „Grzesznica”, reż. A. Campos (2017-)
2. „Iluzjonista”, reż. N. Burger (2006)
3. „Pamięć absolutna”, reż. L. Wiseman (2012)
4. „Blade: Mroczna Trójca”, reż. D. S. Goyer (2004)
5. „Next”, reż. L. Tamahori (2007)

Zachęcamy do zapoznania się również z innymi produkcjami z udziałem amerykańskiej gwiazdy. Polecamy „Drużynę A” oraz zabawną komedię „Trener bardzo osobisty”. Warto też obejrzeć film „Hitchcock”, w którym Jessica Biel wystąpiła wraz ze Scarlett Johansson i Anthonym Hopkinsem.

Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO