Kiedy go obejrzymy?

Sukcesja. Serial HBO Max będzie można oglądać na TVN. Kiedy emisja pierwszego odcinka?

Fuzja Warner Bros. i Discovery sprawiła, że w TVN niebawem będziemy mogli oglądać jeden z najbardziej docenianych seriali ostatnich lat. Mowa o „Sukcesji”, który do tej pory można było oglądać jedynie w streamingu na platformie HBO Max. Ci, którzy nie mają wykupionego dostępu do tej platformy, będą mieli teraz niesamowitą okazję do tego, żeby serial spokojnie obejrzeć na kanale TVN.

Materiały promocyjne serialu

Sukcesja do obejrzenia na TVN

SerialSukcesja” to jedna z najbardziej docenianych produkcji w ostatnim czasie. Ten wielokrotnie nagradzany serial opowiada historie rodziny Royów, właścicieli jednej z największych i najpotężniejszych korporacji mediowych na całym świecie – Waystar Royco. Kiedy Logan Roy, głowa rodziny, postanawia już przejść na emeryturę, wtedy czwórka jego dzieci rozpoczyna długą batalię o władzę. Nikt nie cofnie się przed niczym. W rolach głównych oglądać można Briana Coxa, Jeremy Stronga, Kierana Culkina, Sarah Snook, Nicholasa Brauna czy Matthew Macfadyena.


Jak poinformował Bogdan Czaja, Group Vice President – Programming & Operations, TVN Warner Bros. Discovery:

Bycie częścią jednej z największych firm medialnych na świecie, jaką jest Warner Bros. Discovery, stwarza nam niezwykłą okazję do współpracy między różnymi kanałami i platformami streamingowymi, a jednocześnie promocji naszych najlepszych programów. Mam nadzieję, że wielu widzów, którzy dotąd nie mieli okazji poznać tego świetnego i wielokrotnie nagradzanego serialu będzie go mogło obejrzeć w otwartym kanale, a przy okazji sięgnie po nowy sezon w HBO Max. Jeśli ktoś dotąd nie poznał tego serialu to polecam, naprawdę warto.

Premiera serialu „Sukcesja” w TVN będzie miała miejsce 7 marca o 23:25, a kolejne odcinki będą emitowane we wtorki o 23:40. Póki co wiadomo, że zostanie wyemitowany jedynie 1. sezon.

Gdyby jednak ktoś chciał obejrzeć serial w całości – wszystkie odcinki dostępne są na platformie HBO Max, a 27 marca odbędzie się premiera czwartego sezonu, w ramach którego zobaczymy pierwszy odcinek.

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO