To musicie zobaczyć

Najlepsze seriale na Disney+ w 2022 roku. Co warto oglądać? TOP produkcje 2022 na Disney+

Disney+ jest dzisiaj jedną z ulubionych platform streamingowych, która robi wszystko, co może, aby zasłużyć na uznanie. Dlatego przez 2022 rok raczyła widzów świetnymi produkcjami (w tym takimi z Hulu, które swoje filmy i seriale wrzuca w Polsce właśnie na Disneya). Zobaczcie, jakie seriale, które wyprodukowano w 2022 roku, trafiły do nas najbardziej. 

Materiały promocyjne serialu

Zepsuta krew 

Amanda Seyfried w roli Elizabeth Holmes, która wiele wygrała i jeszcze więcej straciła. To historia o kłamstwach, miłości, pieniądzach, a także konfliktach. Elizabeth Holmes i jej firma Theranos. To właśnie idealny przykład na to, jak wiele można stracić, jeśli w porę nie zapanuje się nad swoimi ambicjami i sławą. Kobieta, która została najmłodszą na świecie miliarderką, która w dodatku do wszystkiego doszła sama! Jak do tego doszło, że nagle straciła absolutnie wszystko i jeszcze więcej? 

Light & Magic 

George Lucas, kiedy zaczynał kręcić "Gwiezdne wojny" z całą pewnością nie spodziewał się tego, że będzie stał za prawdziwą rewolucją w świecie filmu. Serial pokazuje ewolucje filmy Industrial Light & Magic, czyli filmy, która stworzyła efekty specjalne do takich produkcji jak "Gwiezdne wojny", ale również do "Terminatora 2", "Parku Jurajskiego" i wielu, wielu innych. To bardzo ciekawy serial dokumentalny, który zabiera w sentymentalną podróż. 

The Bear 

Nie mogło zabraknąć serialu, który pokochali wszyscy, którzy się za niego zabrali. Krytycy zachwyceni i to niemalże jednogłośnie. I Jeremy Allen White, który jest nie do podrobienia! Wciela się tutaj w młodego szefa kuchni, który powraca z Chicago, aby zająć się prowadzeniem rodzinnego biznesu – baru z kanapkami. Szczyt marzeń to to nie jest, prawda? Ale główny bohater robi wszystko, co może, aby odmienić losy swojego życia, życia baru, a jednocześnie chce przy tym okrzesać swoją ekipę, która wkrótce zostaje jego rodziną z wyboru.  


Bez granic z Chrisem Hemsworthem 

Nie ma szans, żebyście nie znali Thora i starszego brata Liama Hemswortha, o którym ostatnio znowu głośno (Niezły ruch Miley, niezły ruch). Chris wyrusza w misję w celu poszukania lepszego i dłuższego życia. Z pomocą naukowców podejmuje się wielu niesamowitych wyzwań, które mają doprowadzić jego ciało i umysł całkowicie na skraj. To historia o tym, że niemożliwe nie istnieje, ograniczenia są w naszej głowie, a granice można nieustannie przesuwać. 

Pam i Tommy 

Pamela Anderson i Tommy Lee. Niegdyś najgorętsza para w Stanach. Uwielbiani przez miliony, podziwiani przez miliony i to bardzo całościowo. Wszystko za sprawą ich sekstaśmy. Od tego momentu aktorka i muzyk będą musieli mierzyć się z konsekwencjami wycieku ich skradzionego materiału. Oto historia, którą żył cały świat, a na pewno całe USA. Historia, z którą już zawsze będą kojarzone ich nazwiska. Doskonałe role Lily James i Sebastiana Stana. 

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO