Najważniejsze informacje

SkyShowtime. Premiera w Polsce, koszt abonamentu, promocje, co zobaczymy na ShyShowtime?

Mamy nadzieję, że nie macie jeszcze przesytu, który związany jest z platformami streamingowymi. Wiemy, że jest ich dużo, a klęska urodzaju to nic dobrego. Ale SkyShowtime może mieć spore szanse na zostanie jedną z ulubionych wśród polskich widzów. Zobaczcie, jakie filmy i seriale zobaczycie na SkyShowtime, które swoją premierę miały w Walentynki, ale sprawdźcie również wszystkie inne informacje, które są ważne z punktu widzenia widza.

SkyShowtime

Ile kosztuje SkyShowtime?

Standardowa cena miesięcznego abonamentu w Polsce to 24,99 zł. Jest jednak promocja dla nowych użytkowników, która oferuje pół ceny na zawsze, przy zachowaniu ciągłości abonamentu. Dlatego nowi użytkownicy zapłacą jedynie 12,49 zł, zamiast 24,99. 50% zniżki nie będzie jednak trwało wiecznie, dlatego warto pospieszyć się, jeśli ostrzycie sobie ząbki na tę platformę streamingową.

Co zobaczymy na platformie?

Platforma ma w ofercie produkcje takich marek jak Paramount+, Peacock, Nickelodeon, DreamWorks Animation czy Universal. Seriale, które będzie można oglądać za pośrednictwem platformy to m.in. „1923”, „Star Trek: Strange New Worlds”, „Tulsa King”, „The Offer” czy „Yellowstone”, a to zaledwie kropla w morzu, bo są to produkcje, które miały premierę wraz ze startem platformy. Jest tam też wiele kultowych seriali z ostatnich lat np. „Szpital New Amsterdam”, „NCIS”, „Heroes” czy „Chicago Med”.
Na pewno ciekawa jest oferta filmów, w której nie zabrakło „Jurassic World Dominion”, „Wiking” czy „Top Gun: Maverick”. Oczywiście to zaledwie początek, bo platforma szumnie zapowiada premiery kolejnych produkcji.
Na pewno ciekawa jest informacja o tym, że na platformę trafią produkcje kupione od HBO np. „Warszawianka”. A oprócz tego „Tak czy owak”, „Miasto niedźwiedzia” czy „Witamy na odludziu”. Jak widać – jest z czego wybierać.


Garść dodatkowych informacji

ShyShowtime jest dostępny bezpośrednio na stronie www.skyshowtime.com i w aplikacji na urządzenia iOS i Android, a także na telewizory LG, Google TV, Samsung Smart TV z systemem operacyjnym Tizen OS 3. lub wyższym. Na koncie można założyć do pięciu spersonalizowanych profili, a jednocześnie można oglądać oferowane seriale i filmy na trzech urządzeniach w tym samym czasie. Nie ma też limitu dotyczącego liczby urządzeń, z których można korzystać w ramach jednego konta. Filmy i seriale dostępne są w jakości Full HD, a produkcje mają polskie wersje językowe (napisy, lektor albo dubbing), ale można korzystać również z wielu innych języków.

Brzmi dobrze, prawda? To jak – decydujecie się na ShyShowtime?

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO