Ranking najlepszych produkcji

Najlepsze seriale Apple TV+ z 2022 roku. Ranking seriali 2022 na Apple TV+. Co warto oglądać?

Apple TV+ powoli zaczyna robić wszystko, co może, aby w żaden sposób nie ustępować konkurencyjnym platformom streamingowym. Dlatego bardzo mocno nacisnął na rozwój wciągających seriali własnych. W 2022 pojawiło się ich całkiem sporo i jest z czego wybierać. Zobaczcie, co zrobiło na nas piorunujące wrażenie w minionym roku, jeśli chodzi o seriale na Apple TV+. 

Materiały promocyjne serialu

Rozdzielenie 

Nie mogło być inaczej. Numer jeden w Apple Tv+ w 2022 roku. "Rozdzielenie", czyli genialny serial z jeszcze genialniejszym Adamem Scottem. Mark zarządza zespołem pracowników, których wspomnienia związane z pracą i życiem osobistym zostały po prostu rozdzielone w wyniku zabiegu. Kiedy po pracy zjawia się w jego życiu dziwny i tajemniczy kolega, Mark zaczyna powoli odkrywać prawdę, która kryje się za ich zawodami. 

Siostry na zabój 

Serial, który opowiada nam o siostrach Garvey, które od zawsze stoją za sobą murem, cokolwiek by się nie działo. Śmierć rodziców dodatkowo umacnia więź między siostrami, które przysięgają sobie, że teraz jeszcze mocniej będą chroniły siebie wzajemnie. I przed nimi staje pierwsze spore wyzwanie. Ich szwagier umiera, a przedstawiciele firmy ubezpieczeniowej zaczynają prowadzić w tej sprawie dochodzenie, którym chcą udowodnić, że doszło do zabójstwa. Na celownik biorą sobie, nikogo innego, jak właśnie siostry. 

Shantaram

Historia, którą w końcu ktoś postanowił zekranizować! Oparta na genialnej książce o tym samym tytule. Opowiada nam o Linie Fordzie, który w poszukiwaniu kryjówki po zbiegnięciu z więzienia, dociera na tętniące życiem ulice Bombaju lat 80. Pracuje jako medyk i tym samym zabiera się za pomaganie tym biedniejszym mieszkańcom wielkiego i głośnego miasta, które wydaje się nigdy nie spać – nawet bardziej niż Nowy Jork. Na swojej drodze spotka go wiele: miłość, bliskość, odwaga. To historia odkupienia, którego nie do końca się spodziewał. 


Czarny ptak

Bardzo doceniany przez krytyków, ale jednocześnie przez widzów. Serial, który opowiadao i Jimmym Keene, który właśnie rozpoczyna swoją dziesięcioletnią odsiadkę. Mężczyzna dostaje naprawdę dobrą ofertę, którą warto rozważyć – jeśli zdoła zdobyć informacje od podejrzanego o zabójstwo Larry'ego Halla, to zwrócona zostanie mu wolność. Dlatego właśnie Jimmy zaczyna żyć tylko po to, aby zdobyć niezbędne informacje. Staje się to sensem jego istnienia. Ale to bardzo ryzykowna gra... 

Prehistoryczna planeta 

Zastanawialiście się kiedyś jak to było, kiedy po świecie chodziły wielkie, potężne i budzące grozę dinozaury? Jeśli tak – dzisiaj macie okazję sprawdzić, jak mogło to wyglądać. Ta symulacja, która kategoryzowana jest w gatunku dokumentu, opowiada właśnie o tym, jak wyglądał świat 66 milionów lat wstecz, kiedy dinozaury i inne niesamowite stworzenia miały całą Ziemię do swojej własnej dyspozycji. Latające, chodzące, pływające... Każde stworzenie zostało wzięte pod lupę. A o tym wszystkim opowiada nie kto inny, jak David Attenborough. 

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO