Ranking TOP5

Najlepsze seriale Canal+ w 2022 roku. Ranking najlepszych seriali na Canal+. Co warto zobaczyć?

Canal+ powoli wyrasta na naprawdę ciekawą platformę streamingową, która ma sporo do zaoferowania. Dowodem na to może być fakt, jak wiele wyśmienitych seriali  zostało wrzuconych do biblioteki w 2022 roku. Wybraliśmy te, które naszym zdaniem mają ogromny potencjał. Zobaczcie, jakie seriale znalazły się w naszym rankingu tych najlepszych. 

Materiały promocyjne serialu

Minuta ciszy 

Canal+ mocno inwestuje w polskie produkcje, a to jedna z gatunku najlepszych z najlepszych. Ten dramat, z elementami czarnej komedii, opowiada o dwóch miasteczkach, które razem tworzą mikrospołeczność. I chociaż na pierwszy rzut oka nic się tutaj nie dzieje, tak naprawdę jest tutaj mnóstwo tajemnic, "układów zamkniętych", konfliktów i nieuczciwości, że w końcu kiedyś to musiało wybuchnąć... GENIALNY Robert Więckiewicz i nieustępujący mu Piotr Rogucki.

Będzie bolało 

Serial, który powstał na kanwie książki napisanej przez Adama Kaya, który niegdyś pracował jako lekarz w szpitalu. I to właśnie zapiski o tym, jak wyglądała jego praca, jakich spotywał pacjentów i przedstawienie tego, jak ciężkie i niewdzięczne było to zajęcia. Samo życie w szpitalu i lekarz, który znajduje się w samym centrum tego cyklonu. Nagłe przypadki, marna pensja, ogromna odpowiedzialność, wściekli przelożeni, całe mnóstwo dyżurów... Coś, czego nawet wdzięczny pacjent nie przypudruje. 

Powrót 

Początkowo ludzie bronili się przed tą produkcją i zarzucali głównemu aktorowi – Bartłomiejowi Topie – że grał w takich dobrych produkcjach, a tutaj proszę. Jest jak jest. Jednak w miarę trwania serialu złe opinie zaczynały blednąć i robiły miejsce tym pochlebnym. Serial warty uwagi i z ciekawym konceptem. Jan Starostecki miał takie sobie życie i po śmierci wszyscy szybko usunęli go ze swoich żyć. Aż tu nagle... zmartwychwstanie. Jan znowu został powołany do tego, żeby żyć. Dlaczego on? Jaki jest tego cel? Co powinien zrobić? Serial zadaje sporo pytań egzystencjalnych, na które warto odpowiedzieć sobie samemu.

 


Furioza 

Kolejna polska propozycja na liście seriali Canal+, które w 2022 roku zrobiły spore zamieszanie. Chociaż pierwotnie jest to film, Canal+ jak to czasami ma w zwyczaju – przerobił produkcję na serial. Tym razem dostajemy historię policjantki, która będzie próbowała rozbić układ, w którym się wychowywała. To wojna o wpływy, pieniądze, dobre imię i brata, ale również o prawdę i zaufanie. Nawet w formie serialu to jest produkcja, która zrobi na was wrażenie. 

Wszyscy kłamią 

Ta pozycja jest lekko naciągana, bo można znaleźć ten serial także na HBO Max. Ale musiała się tutaj znaleźć. Hiszpanie wiedzą, jak sprawić, żeby z zaciekawieniem i nieskrywanym niedowierzaniem oglądać ichniejsze seriale. Tym razem jest to historia o tym, w jaki sposób zostaje zachwiany spokój codziennego nadmorskiego miasteczka – Belmonte. Przyczynia się do tego bezpośrednio seks-taśma pewnej nauczycielki z miejscowego liceum i... jej ucznia. Kiedy to wypływa, w mieście rozpoczyna się prawdziwy pożar. Kto wyjdzie z niego cało? A kto go wzniecił? 

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO