Premiera już niebawem!

Kruk. Czorny woron nie śpi - zwiastun 2. sezonu

"Kruk" został uznany za jeden z lepszych seriali kryminalnych ostatnich lat. Długo nie było wiadomo, czy powstanie 2. sezon, aż w końcu serialowa szeptucha ogłosiła to w ciekawym nagraniu. Już w lipcu na Canal+ i ich platformie będziemy mogli oglądać 2. część serialu "Kruk" zatytułowaną "Czorny woron nie śpi". Co będziemy mogli zobaczyć w nowej odsłonie? Nowe śledztwo tytułowego komisarza, które będzie dotyczyło mafijnych interesów. 

Materiały promocyjne serialu

Kruk - zwiastun 2. sezonu 

Już 9 lipca będziemy mogli oglądać "Kruk. Czorny woron nie śpi". Nowa odsłona historii pozwoli nam na obserwowanie Adama Kruka, który powraca do Białegostoku, aby poporowadzić śledztwo, które dotyczy mafijnych interesów i układów. Zwraca się również do Szeptuchy, aby ta pomogła mu uzdrowić jego duszę. Babka w tym celu będzie stosowała na nim rytuał szeptów. Na tym jednak nie koniec wrażeń! Kruk pozna piękną policjantkę, której uratuje życie i będzie starał się pomóc w śledztwie, które prowadzi. Nie będzie również potrafił dogadać się z komisarzem Kołeckim, co zaowocuje sporą dawką napięć na komendzie. Kruk będzie gotowy zrobić wszystko, aby uchronić swoją rodzinę. Do czasu, aż faktycznie nie wpadnie na trop mafijnych powiązań... 

W 2. sezonie, obok Michała Żurawskiego, zobaczymy Katarzynę Wajdę, Leszka Lichotę, Magdalenę Koleśnik, Tomasza Włosoka, Danutę Kierklo, Dominikę Kluźniak oraz Zbigniewa Stryja. Za serial ponownie odpowiadają Maciej Pieprzyca w roli reżysera, a także Jakub Korolczuk w roli scenarzysty. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO